Reklama
 • Piątek, 24 stycznia (11:00)

  Odc. 1030. Lekarze stwierdzają, że po wypadku stan Karoliny jest krytyczny i nie mogą nic więcej zrobić. Paweł nieustannie czuwa przy łóżku Magdy.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 24 stycznia (11:00)

  W 2014 roku znów zobaczymy Martę w „Lekarzach”. Producenci planują też wiosną wznowienie prac na planie „Blondynki”.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 24 stycznia (10:34)

  – Za mną pracowity rok, a moim marzeniem na 2014 jest granie mniej nieszczęśliwych kobiet – mówi aktorka, którą niedługo zobaczymy w „M jak miłość”.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 22 stycznia (11:00)

  Paweł oświadczy się umierającej Madzi i błyskawicznie zacznie organizować ślub w szpitalu.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 22 stycznia (11:00)

  Nowa gwiazda serialu „M jak miłość”, gra w nim rolę Eryki, mówi, że wiele radości sprawia jej gotowanie. To w kuchni się najlepiej relaksuje. – Obecnie jestem na etapie pieczenia chleba na zakwasie – wyznała.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 21 stycznia (17:31)

  Czy dla ciężko chorej Magdy (Anna Mucha) jest jeszcze nadzieja? Czyżby scenarzyści szykowali dla nas jakieś szokujące niespodzianki? Jej stan gwałtownie się pogarsza. Podczas spaceru dziewczyna nagle traci przytomność i lekarze przez kilka godzin muszą walczyć o jej życie. W końcu dyżurny kardiolog przekazuje panu Marszałkowi (Emilian Kamiński) złe wieści: Magda musi mieć przeszczep. Ojciec na zmianę z Pawłem (Rafał Mroczek) czuwa przy łóżku chorej. Dziewczyna, widząc przy

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 21 stycznia (17:29)

  Kiedyś obiecali sobie, że jeśli nie znajdą życiowych partnerów do czterdziestki, to się pobiorą. Teraz jednak istnieje niebezpieczeństwo, że Magda (Anna Mucha) może umrzeć! Paweł (Rafał Mroczek) podejmuje męską decyzję.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 20 stycznia (11:00)

  Barbara Kurdej-Szatan, znana z reklam sieci komórkowej, zagra w serialu „M jak miłość”. Być może wcieli się w postać Małgosi, którą grała Joanna Koroniewska. Kurdej-Szatan pojawi się na planie w lutym 2014 r., a pierwsze odcinki z jej udziałem obejrzymy w czerwcu albo we wrześniu.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 17 stycznia (08:05)

  Agnieszka rozmawia z Tomkiem o Paulinie. Chciałaby wiedzieć, co naprawdę łączy go ze świadkiem koronnym. Sugeruje, że jest jedyną osobą, która może przekonać ją, by zeznawała przed sądem. Chodakowski jednak nie chce pójść na współpracę z prokuraturą. Uważa, że kobieta ma prawo odmówić udziału w procesie. Zwłaszcza, iż to może okazać się bardzo ryzykowne. Przecież dziewczyna cały czas jest śledzona... Dzieciaki świętują początek wakacji. Mateusz i Antek dostają świadectwa w Lip

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 17 stycznia (08:05)

  odc. 1027. Marcin i Grzegorz odwiedzają Aleksandrę w szpitalu. Podczas rozmowy wychodzi na jaw, że Ola i Grzegorz mieli jeszcze jednego syna, Olka, którego oddali go na wychowanie do sióstr zakonnych... Agnieszka mówi Tomkowi, że jest jedyną osobą, która jest w stanie przekonać Paulinę, by zeznawała przed sądem. Barbara dowiaduje się od Kingi, że Piotrek wyprowadził się z domu. Postanawia pojechać do kancelarii, by dać wnukowi ostrą burę. odc. 1028. Piotrek jest przekonany, że romans jego

  Czytaj więcej Komentarzy:0