Reklama
  • Środa, 24 sierpnia 2016 (10:05)

    Co wydarzy się jesienią w "M jak miłość"

Reklama

Kiedy Marek (Kacper Kuszewski) zobaczy pięknie ubraną przed wyjściem z domu Ewę (Dominika Kluźniak), zażartuje, że nie wygląda jak ktoś, kto idzie na uczelnię na wykład, ale jak zakochana kobieta wybierająca się na randkę.

– Tę sukienkę mogłabyś założyć na kolację z własnym mężem – powie. – Tylko że mój mąż od pół roku nie zaprosił mnie na żadną kolację – odpowie mu żona, a on od razu zareaguje propozycją spędzania miłego wieczoru tylko we dwoje.

– Jak romantycznie! – zachwyci się Ewa, gdy wieczorem wróci do domu i zastanie zapalone świece na pięknie nakrytym stole. Usiądzie, a Marek zacznie masować jej plecy. Niestety, romantyczny nastrój pryśnie, gdy Ewa opowie ukochanemu o niespodziewanym spotkaniu ze swym byłym mężem...

Gdy pewnego dnia Marcin (Mikołaj Roznerski) zorientuje się, że Iza (Adriana Kalska) wyszła z domu bez kluczyków od samochodu, teczki z dokumentami i drugiego śniadania, wybiegnie za nią na parking.

– Kiedyś, kotku, zgubisz głowę – zaśmieje się, wręczając jej zapomniane przedmioty. – Ale to się już stało, już zgubiłam i głowę, i serce, na dodatek chyba na zawsze – zażartuje Lewińska, a Chodakowski spojrzy jej prosto w oczy, powie, że taki właśnie miał plan i pocałuje, życząc dobrego dnia.

– Już jest dobry – rzuci mu Iza na do widzenia. Nie będzie wiedziała, że ukochany w tajemnicy przed nią zamierza spotkać się z jej ciotką, która poprosiła go o rozmowę. Co zrobi, gdy dowie się o tym spotkaniu? Czy w życiu jej i Marcina znów nastaną ciche dni?

Natalka (Marcjanna Lelek) będzie bardzo zaskoczona, gdy Franek (Piotr Nerlewski) zaproponuje jej, by zamieszkali razem w leśniczówce.

– To jest temat na dłuższą rozmowę – stwierdzi po krótkim milczeniu, a Zarzycki zapewni ją, że jeśli z nim zamieszka, zagwarantuje jej tyle prywatności, ile tylko zechce. Nie będzie wiedział, że Natalia ma zupełnie inne plany i chce wyjechać z Grabiny do szkoły policyjnej. Kilka dni później Franek wróci do rozmowy o przeprowadzce.

– Odpowiedz teraz na moje pytanie, tylko bez wykrętów – zacznie. – Długo o tym myślałam i uważam, że jeszcze na to za wcześnie – usłyszy. Natalka poprosi go, by dali sobie trochę czasu i obieca, że zastanowi się nad jego propozycją. Jaką decyzję podejmie?

Pojednanie czy rozstanie?

Andrzej (Krystian Wieczorek) z entuzjazmem przyjmie propozycję Marty (Dominika Ostałowska), by razem z córką pojechali z wizytą do Grabiny.

– Czyli to koniec separacji? – zapyta Budzyńskiego Werner (Jacek Kopczyński), gdy przyjaciel zawiadomi go o wyjeździe. – Wygląda na to, że tak – stwierdzi Andrzej, nie przypuszczając, że czeka go niemiła niespodzianka.

Podczas spaceru po sadzie Mostowiaków żona wyraźnie da mu do zrozumienia, że wolałaby, żeby nie wracał do domu i do jej życia. – Dlaczego? Ostatnio tak dobrze się dogadywaliśmy? – spyta. Marta wyjaśni mu, że po prostu przestała go kochać!

– Wciąż jesteśmy rodziną, ale moja miłość już się chyba wypaliła – powie, ale na pytanie męża, czy chce rozwodu, nie udzieli jednoznacznej odpowiedzi.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.