Reklama
  • Piątek, 7 października 2016 (13:05)

    Już wkrótce w M jak miłość

Reklama

Piotr nosi Olgę na rękach!

Niebawem Olga (Katarzyna Grabowska) zadzwoni do Piotra (Marcin Mroczek), po raz kolejny prosząc go o pomoc. Okaże się, że wcześniej wróciła z wyjazdu do Polanicy. Ma skręconą nogę, a nie ma kto jej odebrać z dworca.

– Siedzę na parkingu obok dworca autobusowego i czekam na zbawienie. Dzwoniłam do ojca, ale ma wyłączoną komórkę. A na taksówkę nie mam kasy – powie. Zduński zda sobie sprawę, że tym razem dziewczyna nie udaje i naprawdę jest w kiepskiej formie. I mimo że tego dnia będzie miał wolne, zdecyduje się udzielić pomocy niesfornej maturzystce. Pół godziny później będzie już na dworcu. – Wiedziałam, że kiedyś będziesz mnie nosił na rękach, nie wiedziałam tylko, że to pójdzie tak szybko – zażartuje Górecka.

Przypadkowe spotkanie

Niebawem Ewa (Dominika Kluźniak) wyzna Markowi (Kacper Kuszewski), że Krzysztof (Karol Pocheć) wymusił na niej zgodę na kolejne spotkanie, co Mostowiakowi wcale się nie spodoba. Ewentualnej rozmowie Szeflera z Antkiem (Kuba Jankiewicz) sprzeciwi się także Kolęda (Artur Barciś).

W końcu jednak Krzysztof przemyśli sobie sprawę i wycofa się z pomysłu kontaktu z synem, by nie komplikować rodzinie życia, ale za to wyrazi gotowość finansowania jego edukacji. Będą długo rozmawiać i były mąż odprowadzi Mostowiakową aż na uczelnię. A tam okaże się, że Antek akurat postanowił odwiedzić mamę w pracy. Tym sposobem dojdzie do pierwszego spotkania chłopca z ojcem, choć Szefler okłamie syna, mówiąc, że jest... kolegą jego mamy.

Ultimatum Madzi

Trudne chwile przed Magdą (Anna Mucha) i Olkiem (Maurycy Popiel). Powód? Chodakowski dostanie propozycję pracy za granicą i w związku z tym zaplanuje sobie kilkumiesięczny wyjazd z kraju. Sam, bez rodziny. Jego żonie ten pomysł – delikatnie mówiąc – nie przypadnie do gustu, o czym zakomunikuje mu bez ogródek. – Jak teraz wyjedziesz, uciekniesz, to raz na zawsze przekreślisz szansę na to, żebyśmy byli prawdziwą rodziną – usłyszy z jej ust młody Chodakowski.

– Nie gniewaj się, ale chyba trochę przesadzasz – odpowie lekarz. – Dostałem świetną propozycję pracy i chcę wyjechać na kilka miesięcy. Tylko tyle. A ty uważasz… – Uważam, że to ucieczka. Od bycia ojcem. I, wybacz szczerość, po prostu od bycia facetem odpowiedzialnym za swoją rodzinę! – doda Madzia.

Schadzka z... żoną

Gdy któregoś dnia Paweł (Rafał Mroczek) przyłapie Alę (Olga Frycz) na czytaniu kiczowatego romansu, zda sobie sprawę, że jego żona czuje się w Grabinie znudzona i zaniedbywana. Od razu zaprosi ją na romantyczną randkę w Warszawie i nawet prześle jej kurierem kreację. Ostatecznie jednak Zduńska jej nie założy, uznając, że jest za krótka.

Problemem okaże się… lokalizacja randki. Zduński zapowie żonie, że oboje mają się spotkać w miejscu, gdzie byli na „pierwszej oficjalnej randce”. Ala uzna, że chodzi o park, podczas gdy mąż będzie czekał na nią kawiarni. Gdy zakochani zorientują się, że mogli popełnić błąd, znów się miną. W końcu jednak dojdzie do schadzki, a Paweł kolejny raz wyzna żonie miłość.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.