Reklama
  • Piątek, 7 października 2016 (13:05)

    M jak miłość. Adam prosi, by Anna obiecała mu, że już zawsze będą razem

a taCzy burzliwy związek Joanny i Tomka znowu znajdzie się na zakręcie?

Reklama

W czasie rozmowy z Wernerem, Budzyński wyznaje, że bardzo chciałby, żeby Marta zgodziła się na jego powrót do domu. Ale nic nie wskazuje, by tak się stało. Gdy Andrzej przywozi Anię do Grabiny, żona oznajmia mu, że jest bardzo zmęczona całą sytuacją i doszła do wniosku, iż nie ma już siły na walkę o ich związek.

Załamany prawnik jedzie do siedliska i opowiada o wszystkim przyjacielowi. Słowa Budzyńskiego sprawiają, że Werner popada w przygnębienie. Kilkanaście minut później Werner prosi Annę, by mu solennie obiecała, iż go nigdy nie opuści. Tymczasem Marta odwozi męża na Deszczową. Ich pożegnanie wygląda tak, jakby miało być ostateczne.

Ognisko w siedlisku

Iza w tajemnicy przed Marcinem po raz kolejny spotyka się z Góreckim. Tym razem odwiedza biznesmena w szpitalu. W czasie rozmowy mężczyzna znowu zapewnia ją, iż nie ma pretensji. Jednocześnie sugeruje, że powinna wreszcie zacząć żyć dla siebie, a nie po to, by pokutować za błędy ojca. Tymczasem Chodakowski robi ukochanej niespodziankę i organizuje ognisko u Anny w Grabinie. Zaprasza na nie także Magdę, Olka i Maćka.

Cała piątka doskonale się bawi, choć Chodakowska cały czas jest spięta – czuje, że mąż nie do końca odnajduje się w roli ojca Maćka. Jej obawy potwierdza rozmowa, którą małżeństwo przeprowadza po powrocie do domu. Olek przyznaje, iż mimo prawnych ustaleń, nie jest chyba jeszcze gotowy na bycie ojcem... Tymczasem w Grabinie Marcin i Iza są w znacznie lepszych nastrojach. Trudno się dziwić – ukoronowaniem sympatycznego wieczoru spędzonego z przyjaciółmi jest niezwykle romantyczna, gorąca noc.

Świat Seriali

Zobacz również

  • Piotr nosi Olgę na rękach! Niebawem Olga (Katarzyna Grabowska) zadzwoni do Piotra (Marcin Mroczek), po raz kolejny prosząc go o pomoc. Okaże się, że wcześniej wróciła z wyjazdu do Polanicy.... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.