Reklama
  • Piątek, 22 lipca 2016 (11:00)

    M jak miłość. Asia i Tomek razem

W nowym sezonie w życiu Joasi i Tomka pojawi się dawny przyjaciel Chodakowskiego. W roli Jacka zobaczymy Jana Wieczorkowskiego!

Reklama

Do tej pory jedyną osobą, która mogła zniszczyć związek Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk), była Agnieszka (Magdalena Walach). Całej trójce udało się tak ułożyć relacje między sobą, że nikt – a zwłaszcza Tarnowska – nie musi już martwić się o przyszłość.

W nowym sezonie w życiu Joanny i Tomka pojawi się jednak ktoś, kto poważnie zagrozi ich szczęściu... Czy przystojny i zamożny Jacek (Jan Wieczorkowski) zawróci w głowie narzeczonej swego najlepszego przyjaciela z czasów, gdy obaj chodzili do jednej klasy w liceum i spędzali ze sobą każdą wolną chwilę?

Powrót starego kumpla

Kiedy Tomek zadzwoni do Agnieszki, by pogratulować jej przejścia do Prokuratury Krajowej, Olszewska zaprosi go na kolację i lampkę szampana, by uczcić awans.

– Przyjdź razem z Joanną – powie i doda, że ma jeszcze jednego bardzo ważnego newsa. Chodakowski od razu przekaże dobre nowiny i zaproszenie Joannie, nie wiedząc, że kilka godzin wcześniej jego ukochana została... zwolniona z pracy w wyniku intrygi jednej z koleżanek.

Asia zgodzi się odwiedzić Agnieszkę, ale na razie postanowi zachować przed narzeczonym w tajemnicy fakt, że straciła pracę. Podczas kolacji Olszewska oznajmi swym gościom, że umówiła się na randkę z lekarzem Helenki, ale nie to będzie najważniejszym newsem wieczoru.

– Jacek przyjeżdża! Będzie do ciebie dzwonił – Aga zdradzi w końcu Tomkowi to, co od rana chciała mu powiedzieć. – Nasz Jacek? Naprawdę? Kiedy? Na długo? – zasypie ją pytaniami Chodakowski, nie kryjąc, że bardzo się cieszy na spotkanie z przyjacielem, którego od dawna nie widział.

Wspomnienia

– Kim jest ten Jacek? – zainteresuje się Joanna. – To nasz najlepszy kumpel, jeszcze z liceum, ze Szczecina... Trzymaliśmy się zawsze razem, we trójkę, przez wiele lat – odpowie jej Agnieszka, a Tomek doda, że tworzyli naprawdę zgraną ekipę.

Okaże się, że Jacek wyjechał po pierwszym roku studiów do Stanów Zjednoczonych i jest teraz poważnym biznesmenem. Chodakowski natychmiast zaproponuje Joasi, by Jacek został jego świadkiem na ślubie.

– Nie mogę się już doczekać tego spotkania – stwierdzi z entuzjazmem w głosie Agnieszka, po czym, by – jak zażartuje – nie zanudzać Asi wspominkami z dawnych lat – zmieni temat. Zdradzamy, że Joanna pozna Jacka w nietypowych okolicznościach i w pierwszej chwili weźmie go za... kelnera. Ale nowy znajomy zrobi na niej spore wrażenie!

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.