Reklama
  • Czwartek, 23 czerwca 2016 (14:36)

    M jak miłość. Asia nie chce już dziecka z Tomkiem

Joanna – zajmując się pod nieobecność Agnieszki Helenką – uzna, że w życiu Tomka nie ma miejsca na jeszcze jedno dziecko. Powie mu o tym. Czy jednak zrezygnuje z poznania smaku macierzyństwa?

Choć Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach) odwoła przeprowadzkę do Szczecina, po powrocie do pracy będzie musiała bardzo często wyjeżdżać i zostawiać malutką córeczkę (Oleńka Trojanowska) z nianią...

Reklama

Kiedy jednak pewnego razu opiekunka się poważnie rozchoruje, Tomek (Andrzej Młynarczyk) podejmie decyzję, by zabrać Helenkę do siebie. 

Nierealne marzenia

Joanna (Barbara Kurdej-Szatan) będzie patrzeć na dziecko Olszewskiej z dystansem, ale w końcu zrozumie, że maluszek nie jest winny temu, co zaszło między nią a Tomkiem. – Oddałabym wszystko, żebyś była moja. Moja i Tomka – wyszepcze Asia, tuląc niemowlę. Nie będzie wiedziała, że ukochany stoi za drzwiami i słyszy jej słowa. Gdy Helenka zaśnie, Chodakowski zapewni Joasię, że może zostać mamą, jeśli tylko zechce.

– Możemy mieć dziecko. Nasze dziecko – powie. – Wybacz, na to już chyba za późno. Jest Helenka. To wszystko zmienia – stwierdzi Joanna. Właśnie wtedy Tomek zrozumie, że kobieta, którą kocha, przez niego zrezygnowała ze swego największego marzenia.

Dostanie drugą szansę

Do opieki nad Helenką z wielkim entuzjazmem włączy się Wojtuś (Felek Matecki). Zwierzy się tacie, że wolałby mieć brata, ale też obieca zrobić wszystko, by siostrzyczka w przyszłości czuła się przy nim naprawdę bezpieczna.

Także Zosia (Julia Wróblewska) – gdy Tomek przeprosi ją i obieca, że już zawsze będzie z nią szczery – wybaczy w końcu ojcu kłamstwa i pokocha Helenkę. Chodakowski prosić też będzie o wybaczenie Joannę... Czy przekona ją, by dała mu jeszcze jedną szansę?

A.IM.

Bilski znika bez śladu

Zduńska-Rogowska (Małgorzata Pieńkowska) nie będzie świadoma, że to, co napisała w swojej książce o Robercie (Zbigniew Stryj), ściągnie na niego poważne kłopoty. Przerazi się, gdy Bilski poprosi ją, by razem z Basią (Maja Wudkiewicz) wyjechała na pewien czas z Warszawy.

– Wstydzę się rzeczy, które robiłem wcześniej. Ale nie bój się, w razie czego potrafię was ochronić – uspokoi jednak Rogowską. Okaże się, że dawni znajomi Roberta odnaleźli w książce Marii informację, dzięki której bez problemu go namierzyli. Bilski wyjedzie i... zniknie bez śladu!

Tymczasem Artur (Robert Moskwa) zorientuje się, że w życiu jego byłej żony dzieje się coś złego. Powie Marii, że nie może spokojnie patrzeć, jak szarpie się z facetem, który na nią nie zasługuje.

Co z Zuzą i Wiktorem?

Zuza (Jolanta Fraszyńska) na dobre straci nadzieję, że Wiktor (Piotr Grabowski) kiedykolwiek będzie gotów znowu ją pokochać. – Dowiedziałam się, że wkrótce wyjeżdża do Szwecji – zwierzy się Kindze (Katarzyna Cichopek). Chyba będzie lepiej, jeśli się z tej relacji wycofam – doda i postanowi szybko rozmówić się z Żakiem.

Umówi się z nim nad Wisłą. – Nienawidzę cię za to, że się w tobie zakochałam! – rzuci mu prosto w twarz. Wiktor przyciągnie Zuzę do siebie i dłonią zakryje jej usta.

– Ty mały wariacie, przecież ja też cię kocham – powie i pocałuje ukochaną. – I teraz chcesz wyjechać i mnie zostawić? – zapyta Zuza Wiktora po tym, jak spędzą razem noc. – Chcę wyjechać, ale z tobą! – usłyszy w odpowiedzi.

Ojciec Izy mordercą

Iza (Adriana Kalska), nie chcąc dłużej niczego ukrywać przed Marcinem (Mikołaj Roznerski), wyzna mu wreszcie, co ją od lat dręczy. – Tata kiedyś kogoś bardzo skrzywdził. Nie potrafię o tym zapomnieć – zacznie.

Opowie Chodakowskiemu, że jako dziewczynka była świadkiem spowodowanego przez swego pijanego ojca wypadku, w wyniku którego życie straciła niewinna kobieta.

– Wjechał prosto pod koła jej samochodu i uciekł! A ona zmarła, bo nie było nikogo, kto by na czas udzielił pomocy – Iza nie będzie w stanie powstrzymać łez.

– Ale przecież nie ma w tym twojej winy – pocieszy ją Marcin. Okaże się, że zabitą przez ojca Lewińskiej kobietą była... matka Olgi (Katarzyna Grabowska).

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.