Reklama
  • Wtorek, 31 maja 2016 (08:00)

    M jak Miłość . Asiu, jestem ojcem Helenki

Reklama

Pamiętaj, że cokolwiek ci powiem, jesteś jedyną kobietą, którą kocham – Tomek (Andrzej Młynarczyk) zapewni Joannę (Barbara Kurdej-Szatan), a następnie opowie o Agnieszce (Magdalena Walach) i ich córeczce, Helence. Narzeczona zaniemówi.

– Jedno musisz wiedzieć. Nie zdradziłem cię! – policjant spróbuje załagodzić sytuację. Bezskutecznie, ponieważ ukochana nie będzie w stanie zaakceptować, że tak długo ją okłamywał.

Następnie Tarnowska uda się do rywalki i poprosi o wyjaśnienia

– Od tego czasu, przysięgam na życie i zdrowie Helenki, nigdy nic się między mną a Tomkiem nie wydarzyło – wyzna zgodnie z prawdą Olszewska i doda: – Wybacz mu, on cię bardzo kocha. Nawet te słowa nie przekonają Joanny. Zrozpaczona nie wróci do domu na noc i zacznie samotnie błąkać się po ulicach. Aż padnie ofiarą złodzieja, który wyrwie jej torebkę. Tarnowska rzuci się za nim w pogoń i wbiegnie pod koła rozpędzonego samochodu. Nieprzytomna, z poważnym urazem głowy trafi do szpitala. Zdenerwowany Chodakowski odnajdzie ją dopiero następnego dnia.

Gdy usłyszy relacje świadków, będzie pewien, że kobieta próbowała popełnić samobójstwo. A kiedy neurolog podejmie decyzję o wprowadzeniu Joanny w stan śpiączki farmakologicznej, zupełnie się załamie. Ku zaskoczeniu lekarzy kobieta nagle odzyska jednak świadomość. Pytanie tylko, jaką podejmie decyzję. Odda Tomkowi pierścionek zaręczynowy, a może mu wybaczy i postanowi być z nim na dobre i na złe? Do poważnej konfrontacji dojdzie również między Marcinem i Arturem (Mikołaj Roznerski, Tomasz Ciach rowski). Żaden z mężczyzn nie chce bowiem zrezygnować z Lewińskiej (Adriana Kalska).

– Będę ci patrzył na ręce – ostrzeże Chodakowskiego były narzeczony Izy. Ten nie pozostanie dłużny konkurentowi i niemal dojdzie do bójki. Wieczorem dziewczyna usłyszy zaś od Marcina: – Zamieszkasz z nami? Będziemy najszczęśliwszymi facetami, ja i Szymek.

Małgorzata Pokrycka

Kurier TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.