Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (14:00)

    M jak miłość. Basia zagra dla dziadka

Reklama

Chwila nieuwagi okazuje się brzemienna w skutkach dla Stefana. Dziadek Basi, zajęty rozmową telefoniczną, traci na ulicy równowagę i upadając, łamie nogę. Lekarz, który zajmuje się w szpitalu mężczyzną stwierdza, że złamanie jest dość skomplikowane i konieczna będzie operacja.

Na wieść o wypadku ukochanego dziadka Basia postanawia zrezygnować z udziału w szkolnym konkursie pianistycznym. Jednak w czasie odwiedzin w szpitalu, Stefanowi udaje się przekonać dziewczynkę, by się nie poddawała i wystąpiła specjalnie dla niego. Po powrocie do domu Basia oświadcza Pawłowi, że Stefan ją przekonał i jednak spróbuje swych sił.

W czasie koncertu okazuje się, że dziewczynka jest bezdyskusyjnie najlepsza. Młodziutka pianistka tuż po zakończeniu konkursu informuje o jego wynikach dziadka, który nie jest w stanie ukryć rozpierającej go dumy.

Zmiana planów

Po długim zastanowieniu Natalka postanawia szczerze porozmawiać z Markiem. Wyznaje mu, że coraz poważniej myśli o przerwaniu studiów i zrealizowaniu marzenia o pracy w policji. Mostowiak jest nieco zaskoczony pomysłem córki, ale go nie komentuje.

Gdy jednak dziewczyna dzieli się nim z rodziną, ojciec ostro wyraża swą dezaprobatę. Wkrótce okazuje się, że brak przychylności Marka może nie być dla Natalki jedynym powodem do zmartwień.

W czasie wizyty u Barbary i Lucjana Kisielowa nie przebierając w słowach, sugeruje, iż dawna narzeczona Franka, Justyna, wróciła do Grabiny, by go odzyskać. Choć nestor rodu początkowo bagatelizuje słowa wścibskiej sąsiadki, zarówno on, jak i jego żona zaczynają się niepokoić. Także matka Franka chce wiedzieć, jakie plany wobec Justyny ma jej syn.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.