Reklama
  • Czwartek, 30 czerwca 2016 (11:00)

    M jak miłość. Była dziewczyna Franka dostanie pracę w grabińskiej podstawówce

Odc. 1232. Zarzycka poprosi Mostowiaków, by zajęli się Frankiem w razie jej śmierci.

Justyna zostaje w Grabinie!

Reklama

Już w pierwszym powakacyjnym odcinku opowieści o Mostowiakach Mateusz (Krystian Domagała) i Antek (Kuba Jankiewicz) przyniosą ze szkoły sensacyjną, a jednocześnie niepokojącą niektórych członków rodziny wiadomość: oto Justyna (Olga Kalicka), była ukochana Franka (Piotr Nerlewski), rozpoczęła właśnie pracę w tutejszej szkole! – Została naszą nową nauczycielką matematyki! – poinformują uradowani chłopcy Barbarę i Lucjana (Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz). A to oznacza ni mniej, ni więcej, że Justyna zostanie na stałe w Grabinie.

W przeciwieństwie do swoich braci Natalka (Marcysia Lelek) nie ucieszy się, a wręcz mocno zaniepokoi powrotem byłej dziewczyny leśniczego. Czy Mostowiaczka rzeczywiście będzie miała powody do zmartwień?

Życzenie matki

Jesienią Teresa (Jowita Budnik), matka Franka, zacznie szykować się do dłuższego pobytu w szpitalu. Z jej rozmowy telefonicznej widzowie dowiedzą się, że niestety, nie ma dużych nadziei ani szans na wyleczenie. Dlatego przed swoim wyjazdem Zarzycka postanowi zadbać o przyszłość jedynaka.

Najpierw wspomni Frankowi, że Natalia z Hanią mogłaby przenieść się do leśniczówki. Następnie wybierze się z wizytą do Mostowiaków, by poprosić Lucjana oraz Barbarę, by jeśli przegra walkę z chorobą, przyjęli jej syna do rodziny.

– To dobry chłopak – zareklamuje go, po czym doda: – Gdyby Franek wiedział, co ja wyprawiam, to by mnie dopiero pogonił. – Ale się nie dowie – wtrąci Lucek. – Zaopiekujemy się Frankiem, ale to nie będzie potrzebne – skwituje Barbara. – Pokona pani chorobę.

Świat Seriali

Zobacz również

  • Piotr nosi Olgę na rękach! Niebawem Olga (Katarzyna Grabowska) zadzwoni do Piotra (Marcin Mroczek), po raz kolejny prosząc go o pomoc. Okaże się, że wcześniej wróciła z wyjazdu do Polanicy.... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.