Reklama
  • Czwartek, 30 czerwca 2016 (11:00)

    M jak miłość. Cała prawda o Bilskim

W nowym sezonie sagi rodu Mostowiaków na jaw wyjdzie, za co Robert został aresztowany i jaka kara mu grozi.

Po aresztowaniu Bilskiego (Zbigniew Stryj) Marii (Małgorzata Pieńkowska) będzie trudno się otrząsnąć. Tym bardziej że wszystko odbyło się na jej oczach. Widziała, jak policjanci zakuwają jej partnera w kajdanki i pod osłoną nocy prowadzą do służbowego samochodu. A następnego dnia musiała przeżyć upokorzenie związane z przeszukaniem swojego mieszkania.

Pytania bez odpowiedzi

Reklama

Do tego jeszcze dojdzie brak informacji. Za co Bilski został aresztowany? Jakie są przeciwko niemu zarzuty? Jak długo zostanie w areszcie? – te pytania nie przestaną nurtować Rogowskiej. – Nadal nie wiem niczego konkretnego – powie Maria w rozmowie z synem Pawłem (Rafał Mroczek).

– Wczoraj wieczorem rozmawiałam z Andrzejem (Krystian Wieczorek), ale jemu też niczego nie chcą powiedzieć. – Pewnie gdyby był jego adwokatem, sytuacja wyglądałaby inaczej – stwierdzi Zduński. – Robert nie chciał, żeby Andrzej go reprezentował – wyjaśni Rogowska. Na pytanie syna, jak się trzyma, Marysia odpowie, że najgorsze jest to, że nic nie wie. – Wróciłam do pracy, próbuję czymś zająć głowę i ręce, ale...

Na 5 lat za kratki?

Tymczasem u Marysi zjawi się jej były mąż Artur (Robert Moskwa). – Chcę porozmawiać z tobą o Robercie – oznajmi. – Prokuratura postawiła mu zarzuty dotyczące nielegalnego przewozu i handlu alkoholem, a także oskarża go o działalność w zorganizowanej grupie przestępczej – poinformuje.

– Kierował szajką, która m.in. przemyciła do Polski prawie 2 miliony papierosów, narażając Skarb Państwa na stratę ponad 11 milionów złotych. Grozi mu za to nawet do 5 lat więzienia.

Świat Seriali

Zobacz również

  • Górecka niespodziewanie wyzna miłość Piotrkowi, a Joasia wyznaczy wreszcie datę ślubu z Tomkiem. Obie będą jednak musiały stoczyć ciężką walkę o własne szczęście... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.