Reklama
  • Poniedziałek, 11 lipca 2016 (14:00)

    M jak miłość. Cała prawda o Bilskim wyjdzie na jaw

Po wakacjach w „M jak miłość” nie zabraknie emocji. Widzowie dowiedzą się o drugim życiu, jakie wiódł Robert.

To prawdziwy dramat w życiu Marii (Małgorzata Pieńkowska). Odkąd Bilski (Zbigniew Stryj) został nieoczekiwanie aresztowany, ona nie może otrząsnąć się z szoku. Wciąż przesuwają jej się przed oczami sceny jak z filmu sensacyjnego, których była świadkiem.

Widziała przecież, jak jej ukochany został zakuty przez funkcjonariuszy w kajdanki i poprowadzony do policyjnego samochodu. Następnego dnia czekały ją kolejne ciężkie chwile, kiedy policjanci przyszli przeprowadzić rewizję w jej mieszkaniu.

Reklama

Jednak najgorsze jest to, że Maria ciągle nie ma pojęcia, za co właściwie Robert został aresztowany. Chciałaby dowiedzieć się, jakie postawiono Bilskiemu zarzuty i jaka grozi mu ewentualna kara. Rogowska wróci do pracy, żeby zająć czymś głowę i ręce, ale wciąż będzie myślała o Robercie.

Dopiero były mąż, Artur (Robert Moskwa) wyjaśni jej wszystko. Okaże się, że Bilski jest… szefem mafii przemytniczej!

W życiu innych bohaterów serialu także nie zabraknie po wakacjach zaskakujących zdarzeń. Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz) dowiedzą się, że była ukochana Franka (Piotr Nerlewski) – Justyna (Olga Kalicka) rozpoczęła pracę w szkole i zostaje na stałe w Grabinie. Natomiast matka Franka, Teresa (Jowita Budnik), będzie szykować się do dłuższego pobytu w szpitalu. Okaże się bowiem, że szanse na wyleczenie są minimalne.

Przedtem jednak poprosi Lucjana i Barbarę, żeby w razie jej śmierci przyjęli Franka, jej jedynego syna, do rodziny.

To i Owo

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.