Reklama
  • Wtorek, 28 czerwca 2016 (11:36)

    M jak miłość. Chodakowski próbuje przekonać ukochaną, że znowu może mu zaufać

Sytuacja między Asią a Tomkiem wciąż jest napięta. Za to Wiktor wyznaje Zuzie, że chce się z nią związać.

Reklama

Choć Tomek bardzo się stara, Joasia wciąż jest nieugięta i para sypia osobno. Któregoś dnia okazuje się, że Agnieszka musi wyjechać w podróż służbową i w związku z tym prosi policjanta, by zaopiekował się córką. Chodakowski nie wie, jak ukochana zareaguje na tę sytuację. Szybko jednak okazuje się, że Asia otacza małą bardzo troskliwą opieką. Tomek widząc to, proponuje kobiecie, by sami również postarali się o dziecko.

Jednak tym razem Tarnowska stanowczo odmawia – twierdzi, że jest już na to za późno, a narodziny Helenki wszystko zmieniły. Gdy kilka godzin później do domu wraca Zosia, początkowo ostentacyjnie okazuje niechęć córce Tomka. Za to Wojtek jest zachwycony niemowlakiem.

Tymczasem Bilski próbuje na różne sposoby udowodnić Marysi, że jest dla niej idealnym partnerem – stara się być miły dla Basi i buduje nawet dla niej karmnik dla ptaków. Ale gdy odkrywa, że Rogowska w swojej książce opisała jego tatuaż, wpada w szał. Po kilku godzinach dzwoni do ukochanej i sugeruje jej, by na jakiś czas wyjechała z córką z Warszawy.

Maria jest przerażona

Przygnębiona Zuza opowiada Kindze, że jej związek z Wiktorem zapewne niedługo się rozpadnie. Kobieta odkryła bowiem, że prawnik planuje wyjazd na kilka miesięcy do Szwecji, o czym nawet jej nie wspomniał. Jednak żeby ostatecznie rozwiać wątpliwości, Marszałkówna umawia się z Żakiem na spacer nad Wisłą.

W trakcie przechadzki para wyznaje sobie miłość, a potem spędza ze sobą romantyczny wieczór. Wiktor w końcu wyznaje ukochanej, że planuje wyjazd do Skandynawii. Okazuje się jednak, że nie wyobraża sobie, by z nim nie pojechała – kupił już nawet dwa bilety lotnicze.

Poza tym zdążył porozmawiać ze Zduńską i zapowiedzieć jej, że musi szukać nowej niani. Zuza jest wniebowzięta. Natomiast Marta ma w pracy ciężki dzień.

Rano okazuje się, że Andrzej musi spędzić całe przedpołudnie w sądzie, a Monika, która zastępuje nieobecnego Wernera, prosi Wojciechowską o opiekę nad córką.

Po południu Budzyński robi wymówki wspólnikowi – nie chce, by większość prac w kancelarii musiała wykonywać jego żona. W końcu prawnicy oficjalnie czynią Martę swoją wspólniczką.

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.