Reklama
  • Poniedziałek, 12 września 2016 (15:05)

    M jak miłość. Co Natalka ukrywa przed Frankiem

Marcin postanowi poznać sekrety Izy. A Natalka nie będzie chciała zdradzić Frankowi swoich planów na przyszłość.

Reklama

Lewińska (Adriana Kalska), dotąd poukładana i zdyscyplinowana pani kurator, zupełnie zatraci się w miłości do Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski). Do tego stopnia, że wychodząc z domu, zacznie zapominać o kluczykach do samochodu i teczce z ważnymi dokumentami.

Na szczęście, zawsze będzie mogła liczyć na pomoc Marcina. A to tylko utwierdzi ją, że świetnie ulokowała uczucia. Pozostanie jednak w błogiej nieświadomości, że ukochany zaczął szperać w jej przeszłości. I zamierza dowiedzieć się wszystkiego na temat tragicznego wypadku, którego sprawcą był ojciec Lewińskiej i w którym najpewniej zginęła Katarzyna Górecka, czyli matka Olgi (Katarzyna Grabowska).

Dlatego mężczyzna złoży niespodziewaną wizytę ciotce Izy. Czego dowie się podczas spotkania i czy przypadkiem nie położy się ono cieniem na jego związku? Jedno nie ulega wątpliwości – kiedy kuratorka odkryje, że Chodakowski coś knuje, na pewno wpadnie w złość.

Gorzki smak rozczarowania pozna również Franek (Piotr Nerlewski). Chłopak zdecyduje się na odważny krok i zaproponuje Natalce (Marcjanna Lelek), by zamieszkali razem w leśniczówce. Początkowo dziewczyna da mu wymijającą odpowiedź, ale gdy zacznie na nią naciskać, usłyszy, że jest jeszcze na to za wcześnie.

Czy właśnie wtedy Mostowiakówna oznajmi mu także, iż zdecydowała się wyjechać z Grabiny i rozpocząć naukę w szkole policyjnej?

MP

Kurier TV

Zobacz również

  • Piotr nosi Olgę na rękach! Niebawem Olga (Katarzyna Grabowska) zadzwoni do Piotra (Marcin Mroczek), po raz kolejny prosząc go o pomoc. Okaże się, że wcześniej wróciła z wyjazdu do Polanicy.... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.