Reklama
  • Środa, 24 sierpnia 2016 (10:05)

    M jak miłość. Czy Piotrek zdradzi Kingę?

lga (Katarzyna Grabowska), korzystając z tego, że została sam na sam z Piotrkiem (Marcin Mroczek), cmoknie go w policzek, po czym... wpije się ustami w jego usta, chcąc, by Zduński odwzajemnił pocałunek i zapomniał, że kilka godzin wcześniej zapewnił Kingę (Katarzyna Cichopek), iż to ona jest najważniejszą kobietą w jego życiu... Zduński w końcu wpadnie w sidła zastawione na niego przez Olgę! Czy zdecyduje się na romans z nastolatką?

Męska próżność

Reklama

Piotrek od dawna wie, że córka jego szefa ma na niego chrapkę. Dotąd udawało mu się skutecznie studzić jej emocje i temperować charakterek, choć nie krył, że zaloty młodziutkiej dziewczyny miło łechcą jego męską próżność.

Stał się mistrzem w unikaniu dwuznacznych sytuacji, które dawałyby Oldze choć cień nadziei, że ma u niego szanse. Jednak nastolatka nie da za wygraną i będzie wykorzystywać każdą okazję, by uwieść Piotrka. Czy w końcu dopnie swego i sprawi, że Zduński po prostu się zapomni?

Kiedy, wychodząc na egzamin dojrzałości z matematyki, spotka go przed domem, zalotnie zatrzepocze rzęsami i z figlarnym uśmiechem poprosi, by przytulił ją po przyjacielsku... na szczęście.

– Nie – kategorycznie odpowie jej Piotr i odsunie się na bezpieczną odległość, ale to wcale nie zniechęci jej do zrobienia kolejnego kroku. Wręcz przeciwnie!

Pierwszy pocałunek

– Spokojnie, nie poluję na twoją cnotę – zakpi Olga, widząc zdegustowaną minę Piotrka. Po chwili Zduński, chcąc odwrócić uwagę dziewczyny od siebie, wręczy jej znaleziony niedawno grosik.

– Trzymaj, to na szczęście, ty go bardziej potrzebujesz – powie i doda: – Solidnie się podciągnęłaś z matmy, dasz radę! Olga cmoknie go w policzek, a potem błyskawicznie wpije się w jego usta. Piotr odskoczy od niej jak oparzony.

– Olga! – krzyknie oburzony i wściekły. Kiedy jednak dziewczyna obdarzy go pełnym uwielbienia spojrzeniem, mimo woli odwzajemni uśmiech. Wieczorem córka Góreckiego wezwie go do siebie, by – jak powie – uratował ją z wielkiej opresji. Okaże się, że zwabiła go podstępem, bo zamierza przekroczyć kolejną granicę...

Czekać będzie na Piotrka z dwoma kieliszkami i butelką szampana! – Ojca nie ma w domu, nie wiem, co robić, a tego szampana nie wypiję przecież sama – zaszczebiocze.

– Gdybym był twoim ojcem, wlałbym ci na goły tyłek – zdenerwuje się Zduński. – Okay, zróbmy to... – wyszepce zachęcająco Olga. Czy Piotr tym razem da się jej omotać i zdradzi Kingę?

a.im.

Świat Seriali

Zobacz również

  • Chwila nieuwagi okazuje się brzemienna w skutkach dla Stefana. Dziadek Basi, zajęty rozmową telefoniczną, traci na ulicy równowagę i upadając, łamie nogę. Lekarz, który zajmuje się w szpitalu... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.