Reklama
  • Środa, 24 sierpnia 2016 (10:05)

    M jak miłość. Dlaczego Ula wróciła z Londynu?

Odc. 1250. Choć powrót wnuczki bardzo ich ucieszy, Barbara i Lucjan będą się martwić o przyszłość Uli w Grabinie.

Tego się nikt nie spodziewał! Już na początku nowego sezonu w Grabinie pojawi się... Ula (Iga Krefft). Dziewczyna bez słowa wyjaśnienia wróci z emigracji, choć nic nie wskazywało na to, że nosi się z takim zamiarem.

Po tym, jak uciekła z kraju do Londynu, by leczyć serce złamane oświadczeniem Franka (Piotr Nerlewski), że nie widzi dla nich przyszłości, bo zakochał się w Natalce (Marcjanna Lelek), tylko od czasu do czasu odzywała się do najbliższych.

Reklama

Pewnego dnia zadzwoni do siostry, by podzielić się z nią radosną nowiną, że jest szczęśliwa, bo spotkała wspaniałego chłopaka, z którym zamierza ułożyć sobie życie. Przy okazji zaproponuje siostrze, by razem z Hanią odwiedziła ją w Londynie.

Niestety, Natalka nie zdąży złożyć jej wizyty w stolicy Anglii, bo Ula nieoczekiwanie porzuci żywot emigrantki. Z jej przyjazdu bardzo ucieszy się Barbara (Teresa Lipowska), której jednak nie będą dawać spokoju pytania, dlaczego wnuczka zdecydowała się na powrót do domu i jak długo zostanie w Polsce.

Czy to kolejny miłosny zawód zmusił dziewczynę do opuszczenia Londynu? A może Ula wcale nie wyleczyła się z miłości do Franka i postanowiła podjąć walkę o jego uczucie?

a.im.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.