Reklama
  • Czwartek, 30 czerwca 2016 (11:00)

    M jak miłość. Iza i Marcin odwiedzają grób ofiary Lewińskiego

Reklama

Córka Góreckiego robi wszystko, by zainteresować sobą Piotrka. Choć Zduński nie daje się dziewczynie sprowokować, cała sytuacja i tak bardzo drażni Kingę – daje temu wyraz podczas wieczornej rozmowy z mężem.

Zainteresowanie Olgi nowym asystentem Góreckiego dostrzega także Orski, prawa ręka biznesmena i rywal Zduńskiego. Kilka dni później Piotrek chce zrobić żonie niespodziankę i przygotowuje romantyczny wieczór w restauracji. O swoich planach opowiada Oldze, a dziewczyna źle interpretuje sytuację i jest przekonana, że to właśnie ją prawnik chce zabrać na „nieoficjalną, szaloną randkę”.

W związku z tym okłamuje ojca, że wieczór i noc spędzi z przyjaciółką. Jednak zamiast do Ani biegnie do knajpki, o której mówił Piotr. Tuż przed lokalem zauważa Zduńskiego z żoną... Po kilku godzinach prawnik odbiera telefon od przerażonej Anki, która błaga go o pomoc.

Okazuje się, że Górecka się upiła i zdemolowała pół baru. Jego właściciel chce wezwać policję! Piotrek natychmiast rusza z odsieczą – po kilkunastu minutach przekonywania, udaje mu się wreszcie wyprowadzić nastolatkę z baru. Na koniec dziewczyna wyznaje mu: „Chcę ciebie”.

Dramat sprzed lat

Marcin przekonuje Izę, że powinna jednak zmierzyć się z traumą, która od lat niszczy jej życie. Dziewczyna w końcu ulega jego namowom i czyta list pozostawiony jej przez ojca. Później, razem z ukochanym, jedzie na grób kobiety, która zginęła w wypadku spowodowanym przez Lewińskiego. Na cmentarzu Chodakowski i Iza mijają się z Olgą i jej ojcem, którzy przyjechali złożyć kwiaty na miejscu pochówku matki dziewczyny. Marcin, nie informując o tym Lewińskiej, wraca na cmentarz i prosi jego zarządcę o kontakt do rodziny zabitej przez ojca ukochanej.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.