Reklama
  • Poniedziałek, 13 czerwca 2016 (11:00)

    M jak miłość. Już wkrótce...

Reklama

Koszmar sprzed lat

Wkrótce Marcin (Mikołaj Roznerski) postanowi przekonać Izę (Adriana Kalska), że powinna zmierzyć się z dramatem, który od lat niszczy jej życie. I nawet mu się to uda, bo kuratorka w końcu zdobędzie się na przeczytanie listu, który zostawił jej ojciec. Później pojedzie razem z ukochanym na grób kobiety, którą przed laty zabił Lewiński.

Mniej więcej w tym samym czasie na grób matki wybierze się Olga (Katarzyna Grabowska) ze swoim ojcem (Wojciech Wysocki). Ostatecznie obie grupy się miną. Później Chodakowski wróci na cmentarz i poprosi zarządcę, by pomógł mu skontaktować się z Góreckimi.

Wieczorem Marcin opowie o całej sprawie Tomkowi, a policjant stanowczo odradzi mu dalsze poszukiwanie rodziny zmarłej, bojąc się ewentualnych roszczeń.

Czujność i zazdrość

Olga (Katarzyna Grabowska) cały czas będzie krążyć wokół Piotrka (Marcin Mroczek), wyraźnie próbując zainteresować go swoją osobą. Choć Zduński nie da się sprowokować córce szefa, zachowanie dziewczyny i tak bardzo zaniepokoi Kingę (Katarzyna Cichopek). Gdy któregoś dnia Piotrek wróci z pracy, Zduńska wyczuje od niego woń damskich perfum.

– Co to za zapach? – zapyta czujnie. – Byłeś w drogerii czy na randce? – Olga coś sobie zamawiała – wyjaśni Zduński. – Pokazywała mi próbki, radziła się... Przyzwyczaiła się, że jestem takim bratem-łatą.

– Uważaj! – ostrzeże go całkiem poważnie żona. – Moim zdaniem ona wcale nie traktuje cię jak brata! – Nie martw się, panuję nad sytuacją – usłyszy w odpowiedzi Kinga.

Nowa wspólniczka

Zanosi się na poważne zmiany właścicielskie w kancelarii należącej do Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) oraz Adama Wernera (Jacek Kopczyński). Któregoś razu Martę (Dominika Ostałowska) po raz kolejny czeka bardzo trudny dzień w pracy.

Powód? Los sprawi, że jej mąż pójdzie na rozprawę do sądu, a Monika (Anna Wendzikowska) będzie musiała zastąpić Wernera na rozmowie z ważnym klientem i poprosi koleżankę, by popilnowała jej dziecka. Budzyński zrobi później Adamowi wymówki. Po prostu dostrzeże, że większość pracy w kancelarii spadła właśnie na barki Wojciechowskiej. Efekt? Obaj prawnicy dojdą do porozumienia i oficjalnie uczynią Martę swoją wspólniczką.

Prywatne śledztwo

Na prośbę Góreckiego (Wojciech Wysocki) Piotrek będzie kontynuował sprawę nierozwikłanej śmierci jego żony. W tym celu weźmie od Olgi rodzinne zdjęcia. – Ojciec świata poza nią nie widział – wyzna mu dziewczyna.

– To była jego jedyna miłość. Kobieta życia. Potem już nigdy z nikim nie potrafił się związać. Też chcę przeżyć coś takiego. Tylko że ja nie pozwolę sobie nikomu tego odebrać. Później Piotrek poprosi Tomka, by polecił mu jakiegoś byłego policjanta, który mógłby przeprowadzić profesjonalne śledztwo. Zduński nie zdradzi jednak Chodakowskiemu żadnych szczegółów sprawy.

– Dostałem od szefa nietypowe zadanie, chodzi o wyjaśnienie sprawy z przeszłości – powie tylko. – Kilka agencji detektywistycznych już na tym poległo. – Popytam i dam ci znać – obieca Tomek.

Świat Seriali

Zobacz również

  • Piotr nosi Olgę na rękach! Niebawem Olga (Katarzyna Grabowska) zadzwoni do Piotra (Marcin Mroczek), po raz kolejny prosząc go o pomoc. Okaże się, że wcześniej wróciła z wyjazdu do Polanicy.... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.