Reklama
  • Poniedziałek, 13 czerwca 2016 (11:00)

    M jak miłość. Koniec romansu Marysi?

Odc. 1231. Artur zaproponuje Marysi, by wprowadziła się do niego wraz z Basią.

Traumatyczne przeżycia czekają niebawem Marię (Małgorzata Pieńkowska). Zestresuje ją podejrzane zniknięcie Roberta (Zbigniew Stryj) i brak jakiegokolwiek kontaktu z jego strony. Na domiar złego Rogowska zauważy, że ktoś ją śledzi, a poza tym będzie nękana głuchymi telefonami.

W szczerej rozmowie z synową Kingą (Katarzyna Cichopek) przyzna, że całkowicie straciła już zaufanie do Bilskiego i nie widzi najmniejszych szans na zmianę tego stanu rzeczy. Dojdzie już nawet do tego, że z problemów ze swoim nowym partnerem zwierzy się... byłemu mężowi Arturowi (Robert Moskwa). Jej wyznanie wprawi go w osłupienie i – co tu kryć – strach.

Reklama

Do tego stopnia, że zaproponuje, by natychmiast z nim zamieszkała. Dla bezpieczeństwa – zarówno swojego, jak i ich wspólnej córeczki (Maja Wudkiewicz). Maria zgodzi się jednak tylko na to, by Artur zaopiekował się małą Basią.

Tymczasem Bilski nagle wróci do domu – znów ze śladami pobicia. Nie zechce zdradzić ukochanej żadnych szczegółów i powie tylko, że musi na jakiś czas wyjechać. Kilka minut później do ich drzwi zapuka policja. Robert zostanie wyprowadzony w kajdankach...

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.