Reklama
  • Czwartek, 25 lutego 2016 (15:34)

    M jak miłość. Koniec romansu Marysi i Roberta?

Marysia (Małgorzata Pieńkowska) powie „dość!”. Związek z Robertem (Zbigniew Stryj) okaże się całkowitą pomyłką. Co więcej, wyrzuci kochanka z domu! Czy to koniec ich miłości?

Zamiast ślubu – rozstanie! Od dość dawna Marysia podejrzewała, że Robert, jej obecny partner życiowy, coś przed nią ukrywa. Wreszcie ma na to dowody. Co ciekawe, zdobyła je dzięki pomocy byłego męża, Artura (Robert Moskwa)…

Prawdziwa twarz Bilskiego

Reklama

Przez długi czas Robert udawał idealnego mężczyznę, miłego i kochającego. Kiedy jednak jakiś czas temu Basia (Maja Wudkiewicz), córka Marysi i Artura, zaczęła się bawić jego notesem z ważnymi informacjami, Bilski wpadł w szał!

Zaczął krzyczeć na dziewczynkę, nie przebierając w słowach. Basia poskarżyła się ojcu, a ten postanowił interweniować. Zatrudnił prywatnego detektywa, który sprawdził przeszłość Roberta. Fakty są jednoznaczne. Bilski to oszust i kryminalista! W ciągu ostatnich lat posługiwał się kilkoma nazwiskami.

Prawda wychodzi na jaw

Podczas spaceru w parku Roberta i Marysi, jakiś nieznany mężczyzna rozpozna w nim… Irka Wrońskiego! Chociaż Bilski będzie starał się wytłumaczyć ukochanej, że to pomyłka, ona nie da się zmanipulować.

Kroplą, która przeleje czarę goryczy, będzie awantura, którą Robert wywoła w domu. Marysia będzie pewna, że nie chce już z nim być. Wyrzuci Roberta za drzwi!

To jeszcze nie koniec!

– Złej fikcji nie da się długo utrzymać. Jeśli przeżyło się życie tak, że zostawiło zgliszcza, skrzywdziło ludzi, to nie da się przejść dalej bez konsekwencji. To zawsze wróci – mówi Zbigniew Stryj. – W przypadku Bilskiego jest za dużo tajemnic i niejasności – dodaje aktor.

Ta mroczna cecha charakteru Roberta da o sobie znać, kiedy Marysia będzie chciała się z nim rozstać. On nie przyjmie do wiadomości, że to koniec. Postanowi o nią walczyć.

– Miłość do Marysi jest zbyt silna. Nie wywiesił białej flagi i jeszcze długo nie wywiesi – zdradza Zbigniew Stryj. Nie będzie to jednak łatwe, bo tym samym jego bohater zyska nowych wrogów, czyli Artura oraz synów Rogowskiej, Piotra (Marcin Mroczek) i Pawła (Rafał Mroczek).

Jednocześnie były mąż zobaczy w tej sytuacji szansę dla siebie. Zacznie walczyć o to, żeby znów być z Marysią. Czy Rogowscy znów będą razem?

MJ

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Chwila nieuwagi okazuje się brzemienna w skutkach dla Stefana. Dziadek Basi, zajęty rozmową telefoniczną, traci na ulicy równowagę i upadając, łamie nogę. Lekarz, który zajmuje się w szpitalu... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.