Reklama
  • Czwartek, 23 czerwca 2016 (14:36)

    M jak miłość. Magda zaniedbuje męża

Magda koncentruje się na potrzebach Maćka i zaczyna zaniedbywać męża. Natomiast Piotrek traci pracę.

Opieka nad Maćkiem bardzo absorbuje Magdę. Kobieta poświęca chłopcu właściwie każdą wolną chwilę – trenuje z nim nawet grę w piłkę. Niestety, cierpi na tym jej relacja z mężem.

Reklama

Najpierw Chodakowska nieuważnie wysłuchuje telefonicznej opowieści ukochanego o tym, że obawia się przeprowadzić operację, która wiąże się z dużym ryzykiem. Natomiast później odrzuca propozycję spędzenia romantycznego wieczoru w operze.

Czarę goryczy przelewa sytuacja, w której Olek proponuje żonie, by razem z Marcinem i Izą pojechali na narty, a ona odmawia. Nieco później starszy Chodakowski delikatnie sugeruje bratowej, by nie skupiała się tylko na Maćku, bo mąż może się poczuć zaniedbywany.

Magda przyznaje mu rację i ostatecznie zgadza się na wyjście do opery. Tymczasem Olga dziękuje Piotrkowi za korepetycje, których jej udzielał. Dzięki nim udało się jej poprawić stopień z matematyki.

W ramach wdzięczności wręcza Zduńskiemu prezent – piękne etui na laptopa, a chwilę później prosi go o kolejną przysługę. Chce, by jej towarzyszył i doradził podczas kupowania nart.

Ponieważ ferie dobiegają końca, Asia i Wojtek szykują się do powrotu do domu. Po bliskich do siedliska przyjeżdża Tomek. W Warszawie okazuje się, że ukochana ma dla policjanta niespodziankę – zaprosiła do nich Agnieszkę. Chce, by usiedli we trójkę przy stole i ustalili, jak dalej mają wyglądać ich wzajemne stosunki.

W czasie rozmowy wychodzi na jaw, że Joanna nie wyobraża sobie, by Chodakowski nie zobowiązał się do opieki nad córką. Zależy jej jednak na tym, żeby troska Tomka dotyczyła jedynie Helenki, a nie jej mamy.

Po wyjściu Olszewskiej Tarnowska zapowiada policjantowi, że na razie będą sypiać osobno.

W tym samym czasie Górecki uważnie przygląda się Piotrowi – próbuje go przyłapać na tym, jak robi coś wykraczającego poza obowiązki kierowcy.

W końcu biznesmen sprawdza informacje na temat Zduńskiego i odkrywa, że mężczyzna jest prawnikiem, na którym ciąży wyrok sądowy. Od razu zwalnia go z pracy.

Gdy dowiaduje się o tym Olga, staje w obronie przyjaciela. Ale ojciec jej nie słucha. Załamany Piotr upija się w bistro. Kilka godzin później odbiera telefon od Góreckiego.

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.