Reklama
  • Piątek, 17 czerwca 2016 (09:35)

    M jak miłość. Małżeńskie rozterki Marysi i Marty

Barbara i Lucjan próbują namówić córki, by łaskawym okiem spojrzały na swoich dotychczasowych partnerów.

W Grabinie niespodziewanie pojawia się była narzeczona Franka, Justyna. Zarzycki początkowo nie chce z nią rozmawiać i wysłuchiwać tłumaczeń. Ostatecznie jednak daje jej szansę i młodzi dochodzą do porozumienia.

Niebawem leśnik przedstawia byłą ukochaną Natalce. Okazuje się, że Justyna postanowiła na stałe zostać w Grabinie – zamierza pracować jako nauczycielka matematyki w szkole w Lipnicy.

Reklama

Choć dziewczyna deklaruje Frankowi, iż chce być jedynie jego przyjaciółką, z jej późniejszej rozmowy telefonicznej jednoznacznie wynika, że po spotkaniu w leśniczówce uczucia łączące ją kiedyś z Zarzyckim odżyły.

Tymczasem Joasia wyznaje Annie, że straciła do Tomka zaufanie i nie wyobraża sobie dalszego wspólnego życia. Jednak po kolejnym spotkaniu z ukochanym i namowach Wojtka kobieta chce dać policjantowi jeszcze jedną szansę.

W związku z tym postanawia po feriach wrócić do domu Chodakowskiego. Dzwoni też do Agnieszki i prosi, by nie wyjeżdżała z jej powodu ze stolicy. O to samo wcześniej prosi Olszewską Tomek...

Po ukazaniu się napisanej przez Marysię książki, autorka jest dumna i szczęśliwa. Namawia siostrę na wspólny wyjazd do rodziców. W czasie wizyty w Grabinie Marta w końcu wyznaje Barbarze, że jej małżeństwo z Andrzejem przeżywa bardzo głęboki kryzys.

Mostowiakowa przekonuje córkę, by spróbowała zawalczyć o swój związek. W tym samym czasie Lucjan prosi Marię, by dała kolejną szansę Arturowi.

Po powrocie do Warszawy Rogowska w tajemnicy przed siostrą spotyka się z Budzyńskim i zapewnia szwagra, że żona nadal go kocha. Natomiast Marta umawia się z... Arturem.

Lekarz później zagląda do Marii do bistro, gratuluje jej wydania książki i proponuje spędzenie wspólnego wieczoru. W czasie kolacji Rogowski po raz kolejny całuje byłą żonę.

Ona jednak jest w rozterce – z jednej strony Artur jest bardzo bliski jej sercu, ale z drugiej nie chce zdradzić Roberta. Natomiast Marek i Ewa zastanawiają się, jak pogodzić wiecznie kłócących się synów.

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.