Reklama
  • Piątek, 20 maja 2016 (13:05)

    M jak miłość. Marysia i Marta z wizytą w Grabinie

Odc. 1225. Marta i Marysia wpadają do rodziców z niezapowiedzianą wizytą..

Reklama

Po ukazaniu się w końcu jej książki, Marysia tryska szczęściem i chce się nim podzielić z rodziną. Dlatego też proponuje siostrze wspólny wyjazd do rodziców. W czasie pobytu w Grabinie Marta wyznaje w końcu Barbarze, że jej małżeństwo z Andrzejem jest bliskie rozpadu.

Mostowiakowa stara się przekonać córkę, aby zastanowiła się dobrze, czy na pewno już nie kocha męża. A jeśli nadal darzy go uczuciem, to może warto powalczyć o ten związek.

W tym samym czasie Lucjan rozmawia z drugą córką. Stara się ją delikatnie namówić, by dała kolejną szansę Arturowi. Marysia obiecuje przemyśleć prośbę ojca. Po powrocie od rodziców Rogowska, w tajemnicy przed siostrą, spotyka się z Budzyńskim.

W czasie rozmowy zapewnia szwagra, że Marta nadal bardzo go kocha i wcale nie chce kończyć ich małżeństwa. Niedługo później uskrzydlony tą informacją prawnik, proponuje żonie, by na nowo spróbowali być razem. A Rogowski zagląda do bistro, w którym zastaje Marię. Serdecznie gratuluje jej wydania książki i umawia się z nią na kameralny wieczór.

W czasie miłego tête-à-tête, lekarz kolejny raz całuje byłą żonę. Ale ona, mimo że go nie odtrąca, nie chce pozwolić na większą czułość.

Powrót narzeczonej

W Grabinie zjawia się Justyna, dziewczyna, która złamała serce Frankowi. Początkowo leśniczy nie chce z nią rozmawiać, a już na pewno nie interesują go jej tłumaczenia. Ale w końcu dochodzi do pojednania. A niedługo później chłopak przedstawia byłą ukochaną Natalii.

Justyna wyjawia, że na dobre wróciła do Grabiny i stara się o posadę nauczycielki matematyki w Lipnicy. Tuż po wyjściu z leśniczówki dziewczyna rozmawia przez telefon. Swojemu rozmówcy zwierza się, że nadal kocha Franka.

Świat Seriali
Więcej na temat:Marta | Justyna | Miłość | Miłość | miłość | Miłość

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.