Reklama
  • Poniedziałek, 20 czerwca 2016 (08:00)

    M jak miłość. Mistyfikacja? A może miłość?

Chodakowski pomoże Ochman, udając jej partnera. I będzie w tej roli idealny. Aż za bardzo. Zaś Piotrek najpierw straci pracę, a potem zdobędzie nową. Lepszą!

Reklama

Monika (Anna Wendzikowska) ma kłopot, do Polski przylatuje jej babcia (Magdalena Zawa dzka). Starsza pani nie wie, że wnuczka jest samotną matką. A prawniczka nie zamierza wyprowadzać jej z błędu. Ochman postanowi zaryzykować i poprosi Marcina (Mikołaj Roznerski), by udawał, że są razem.

Chodakowski – choć ogarną go wątpliwości – w koń cu zgodzi się zagrać ojca małej Oli. Seniorka będzie nim zachwycona. Monika też. I to do tego stopnia, że później zacznie wypytywać Kingę (Katarzyna Cichopek) o jego związek z Izą (Adriana Kalska): – Jak to z nimi jest? To coś poważnego, czy przejściówka? Choć przyjaciółka zapewni ją, że para jest w sobie zakochana, prawniczka po stanowi zawalczyć o Marcina.

– Bab cia kupiła całą tę rodzinną szopkę! I tak jej się to spodobało, że zaprosiła nas do siebie do Kanady – oświadczy zaskoczonej Zduńskiej. Czy faktycznie starsza pani wyszła z taką inicjatywą? A może to intryga Ochman, która chce spędzić z Chodakowskim więcej czasu i zawrócić mu w głowie?

Tymczasem wyjdzie na jaw tajemnica Piotrka (Marcin Mroczek). Górecki (Wojciech Wysocki) odkryje, że jego kierowca jest prawnikiem i wyrzuci go z pracy: – Okłamał mnie pan! Podawał się za kogoś innego i, co gorsza, zataił, że ma wyrok w zawieszeniu!

Olga (Katarzyna Grabowska), gdy tylko dowie się jaką decyzję podjął jej ojciec, zacznie bronić przyjaciela:

– To moja wina, to ja zwinęłam teczkę z CV Piotrka. Tam było wszystko, on chciał się przyznać, ale wybiłam mu to z głowy! Bo wiedziałam, że wtedy byś go nie przyjął. Pod wpływem córki biznesmen zmieni zdanie i zaproponuje Zduńskiemu, by wrócił. Zaoferuje mu posadę asystenta i to z o wiele wyższą niż dotychczas pensją!

Nad kryzysową sytuacją spróbuje zapanować również Joanna (Barbara Kurdej-Szatan). Po powrocie z siedliska pierwsze, co zrobi, to zaprosi do domu Olszewską (Magdalena Walach). – Zaplanowałam to spotkanie we troję, bo zamierzam ustalić zasady naszego dalszego postępowania – powie zaskoczonemu Chodako wskiemu (Andrzej Młynarczyk).

– Powinniśmy omówić, w jakim stopniu Tomek będzie brał udział w wychowaniu Helenki. Ja nie będę się w to wtrącać. Mam tylko jedną prośbę. Chciałabym, by to w miarę możliwości faktycznie był udział w życiu małej, a nie Agnieszki.

Monika Ustrzycka

Kurier TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.