Reklama
  • Poniedziałek, 4 lipca 2016 (13:00)

    M jak miłość. Natalka, Justyna i Franek

W nowym sezonie sagi rodu Mostowiaków okaże się, czy Zofia ma rację, wieszcząc koniec związku Mostowiaczki i zarzyckiego...

Podczas jednej z wizyt u Mostowiaków Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) powie Barbarze (Teresa Lipowska) i Lucjanowi (Witold Pyrkosz), że martwi się o przyszłość związku ich wnuczki (Marcjanna Lelek) i leśniczego (Piotr Nerlewski). A wszystko przez... Justynę (Olga Kalicka).

Reklama

– I wspomnicie moje słowa! Teraz Justyna będzie chciała naszej Natalce odbić Franka – stwierdzi największa plotkara w całej okolicy.

Coś jest na rzeczy!

Kisielowa, chcąc uzasadnić swoje słowa, przypomni Barbarze, że Justynę i Franka łączyło kiedyś wielkie uczucie. – Jak go rzuciła, to serce mu pękło! Takiej miłości się nie zapomina. Będą z tego kłopoty – zawyrokuje z przekonaniem.

Lucjan bardzo się zirytuje, słysząc, jak Zosia wieszczy, iż Natalka po raz drugi zostanie z dzieckiem na lodzie. – Dziękujemy ci za troskę – powie z przekąsem i da Kisielowej do zrozumienia, że nie powinna zajmować się nie swoimi sprawami.

– Pogadała, napsuła nam krwi i poszła sobie do diabła – pocieszy Lucjan przejętą słowami Zofii Barbarę, ale ona wcale się nie uspokoi. – Może jednak coś jest na rzeczy, no bo po co ta narzeczona Franka wróciła? – zapyta męża dokładnie w chwili, gdy Natalka wejdzie do domu.

Zaskakująca propozycja

Tymczasem Zarzycka (Jowita Budnik) zaskoczy syna pytaniem, czy jeszcze coś czuje do Justyny. – Mamo, mam dziewczynę, dobrze nam się układa. Justyna jest teraz tylko moją byłą znajomą – powie Franek i doda, że z nikim nie czuł się tak dobrze jak z Natalką i Hanią.

Teresa zaproponuje synowi, by zamieszkał z ukochaną, skoro jest pewny, że to właśnie z nią chce się związać na zawsze. – Chcesz, żebym się przeniósł do Mostowiaków? – Franek będzie bardzo zaskoczony.

– Mógłbyś poprosić dziewczyny, żeby zamieszkały tutaj – usłyszy. Zarzycki wcale jednak nie zapali się do pomysłu matki... Może więc Kisielowa jednak ma rację, twierdząc, że nie wyleczył jeszcze złamanego rozstaniem z Justyną serca i że nie przestał jej kochać? Czy przepowiednia wścibskiej Zosi się spełni?

a.im.

Świat Seriali

Zobacz również

  • Górecka niespodziewanie wyzna miłość Piotrkowi, a Joasia wyznaczy wreszcie datę ślubu z Tomkiem. Obie będą jednak musiały stoczyć ciężką walkę o własne szczęście... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.