Reklama
  • Poniedziałek, 25 lipca 2016 (15:36)

    M jak miłość. Nieproszony gość

Majowa wpadnie do Grabiny z niezapowie- dzianą wizytą... Nikogo to nie ucieszy.

Cudowną atmosferę podczas kolacji w Grabinie popsuje niespodziewane pojawienie się w domu Mostowiaków Majowej (Grażyna Strachota). Katarzyna stwierdzi, że była w okolicy i nie mogła odmówić sobie spotkania z wnuczką (Maja Marczak). Choć Natalka (Marcjanna Lelek) wprost powie jej, że nie ma zamiaru budzić Hani, babcia dziewczynki uprze się, by zobaczyć dziecko.

– Bardzo się za nią stęskniłam – zacznie, ale Zarzycka (Jowita Budnik) wejdzie jej w słowo i zwróci uwagę, że nie powinna nalegać. – Przepraszam bardzo, a kim pani jest? – zapyta Majowa i rzuci matce Franka (Piotr Nerlewski) złowieszcze spojrzenie. Czy kobiety skoczą sobie do oczu?

Reklama

Zduński da pracę żonie

Paweł (Rafał Mroczek) uzna, że jego żona daje się wykorzystywać ludziom, dla których pracuje. – A gdybym miał dla ciebie lepszą pracę? – zapyta Alę (Olga Frycz). Zaproponuje jej, by zaprojektowała stronę www przetwórni i zajęła się prowadzeniem sklepu internetowego. Wytłumaczy też żonie, że zamierza namówić Marka (Kacper Kuszewski), by poszerzyli działalność swej firmy. Czy Zduńska zgodzi się zostać podwładną własnego męża?

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.