Reklama
  • Piątek, 20 maja 2016 (14:05)

    M jak miłość. Nowe bohaterki w M jak miłość

Wkrótce w „M jak Miłość” pojawią się dwie nowe bohaterki. Obie wprowadzą niezłe zamieszanie w życiu Mostowia ków. Mamy też dobrą wiadomość dla fanów Tamary Arciuch: aktorka nie odchodzi z serialu.

Pod koniec maja w telenoweli po raz pierwszy zobaczymy Magdalenę Zawadzką. Aktorka, która ma na swoim koncie ponad 150 ról filmowych i serialowych, zgodziła się wcielić w babcię Moniki (Anna Wendzikowska).

Starsza pani dość nie spodziewanie przyleci z Kanady do Polski. Ochman, wstydząc się panieńskiego dziecka, namówi Marcina (Mikołaj Roznerski), by udawał jej narzeczonego.

Reklama

Chodakowski znakomicie wywiąże się z tego zadania i oczaruje seniorkę. Czy starsza pani odkryje mistyfikację? Dowiemy się jeszcze przed wakacjami.

Kolejną nową postacią w „M jak Miłość” będzie Justyna. W tej roli zobaczymy znaną z „rodzinki.pl” Olgę Kalicką. Dziewczyna zostanie nauczycielką matematyki w Lipnicy. Co będzie miała wspólnego z Mostowiakami?

Przed laty była narzeczoną Franka (Piotr Nerlewski). To właśnie ona zostawiła go przed ołtarzem. I to w ostatniej chwili! Teraz spróbuje wytłumaczyć leśniczemu, dlaczego tak postąpiła. Nie bez znaczenia będzie fakt, że Justyna nadal kocha Zarzyckiego.

Nauczycielka, mimo że zaprzyjaźni się z jego obecną ukochaną (Marcjanna Lelek), spróbuje odzyskać względy Franka.

Ostatnio w mediach pojawiły się informacje, jakoby odtwórczyni roli Anny, Tamara Arciuch, miała odejść z „M jak Miłość”. – Nic takiego się nie wydarzy – mówi nam osoba z produkcji. – Uspokajam, ani aktorka nie ma takich planów, ani scenarzyści nie zamierzają pozbyć się jej postaci – dodaje.

Monika Ustrzycka

Fot. okładka: ©Artrama (3), © MTL Maxfilm, EAST NEWS, TVP (2). Fot. środek: AKPA (2), EAST NEWS (4), © MTL Maxfilm (3).

Kurier TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.