Reklama
  • Środa, 6 listopada 2013 (11:05)

    M jak miłość - odc. 1004-1007

Krystian namawia Kasię, by przyjechała do niego na imprezę, która odbędzie się w jego domku pod Warszawą. Tymczasem wychodzi na jaw, że adorator dziewczyny do niedawna nosił nazwisko Proć. Anna oznajmia Markowi, że straciła dziecko! Barbara i Lucjan przelewają na konto Janki pokaźną sumę pieniędzy.

Odc. 1005 - Piotrek jest wściekły na Monikę, która najwyraźniej chce przejąć sprawę rozwodu Izy. Tomek obawia się, że straci pracę. Wieczorem dowiaduje się od Małgosi, że jego żona już nie pracuje dla Korcza. Marszałek oznajmia Kindze, że podejrzewa, iż Krystyna już go nie kocha.

Odc. 1006 - Kasia spotyka się z Agnieszką. Żąda, by rywalka zostawiła Marcina w spokoju. Natomiast Chodakowski chce w pracy rozmówić się z Krystianem. Wychodzi na jaw, że inżynier złożył wypowiedzenie. Izą zaczyna interesować się Japończyk Taro.

Reklama

Odc. 1007 - Marek wyznaje Ewie miłość. Obiecuje, że przestanie spotykać się z Anną. Ula obchodzi urodziny. W Grabinie najbliżsi organizują dla niej przyjęcie. Pojawia się na nim Jacek. Ala chce, by jej mama zakochała się w Pawle.

Świat Seriali
Więcej na temat:Miłość | miłość

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.