Reklama
  • Poniedziałek, 21 stycznia 2013 (14:49)

    M jak miłość. odc.952-953

Łukasz wyznaje Zuzie miłość. Andrzej boi się o życie Marty. Paweł ma nową pracę. Barbara podnosi Tomka na duchu.

Zdjęcie

Madzia i Paweł przyjaźnią się od lat. Czy Michał będzie potrafił  ich rozdzielić? /Mat. Prasowe
Madzia i Paweł przyjaźnią się od lat. Czy Michał będzie potrafił ich rozdzielić?
/Mat. Prasowe

Madzia proponuje Pawłowi, by razem wybrali się na piknik nad Wisłę. Podczas szczerej rozmowy Marszałek wyznaje przyjacielowi, że zdecydowała się na pracę z Michałem, ponieważ nadal go kocha!

Potem Madzia idzie na spotkanie z Kingą. W restauracji wpada też na Mirkę, która opowiada im historię Irka, aktualnie przebywającego w areszcie, pod zarzutem nielegalnego hazardu. Po chwili przysiada się do nich ojciec Kwiatkowskiej.

Reklama

Tymczasem Werner jest zaskoczony, że Budzyński prowadzi sprawę Wojdasa. Andrzej daje mu do zrozumienia, że został do tego zmuszony...

Lekarz mówi Małgosi, że nastawienie psychiczne Tomka zadecyduje o jego powrocie do sprawności. Z kolei Paweł zostaje nowym asystentem Hoffmana.

Mirka odwiedza Irka w areszcie. Informuje, że jej ojciec znalazł dla niego adwokata. Irek prosi przyjaciółkę, by pożyczyła mu trochę gotówki. Mirka jest zirytowana, ponieważ uważa, że w tej sprawie powinien zgłosić się do Heleny.

Łukasz zamierza wynająć mieszkanie z Zuzą, Alą i Karoliną. Podczas wakacji wybierają się do pracy w Hiszpanii przy zbiorze owoców. Na razie jednak spotykają się na wspólnym pikniku, podczas którego pijany Wojciechowski całuje się z Karoliną.

Zuza jest tym zniesmaczona. Przez telefon zwierza się komuś, że musi wytrwać, dopóki mama Łukasza nie załatwi jej przyjęcia na studia. Chłopakowi naiwnie wydaje się, że jest o niego zazdrosna, dlatego wyznaje jej miłość.

Sprawa Wojdasa przytłacza Andrzeja. Zgłoszenie na policję nie wchodzi w grę. Werner nie wie, jak pomóc wspólnikowi. Wieczorem Andrzej zauważa, że ktoś go obserwuje. Przerażony nalega, aby Marta niezwłocznie gdzieś wyjechała...

Barbara przynosi Tomkowi ciasteczka i próbuje podnieść go na duchu.

Do Madzi dzwoni ojciec Mirki. Proponuje jej wspólne wyjście na lunch. Kobieta zgadza się z nim spotkać, aby zrobić na złość Mirce.

Do Pawła dzwoni Marszałek. Jest niezadowolony, że jego córka nadal spotyka się z Michałem.

Zdjęcie

Łukasz całuje Karolinę, aby wzbudzić zazdrość... Zuzy. /Mat. Prasowe
Łukasz całuje Karolinę, aby wzbudzić zazdrość... Zuzy.
/Mat. Prasowe

Zdjęcie

Mirka nie wiedziała,  że jej ojciec miał już okazję poznać Madzię. Zdradził  go błysk w oku... /Mat. Prasowe
Mirka nie wiedziała, że jej ojciec miał już okazję poznać Madzię. Zdradził go błysk w oku...
/Mat. Prasowe
Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.