Reklama
  • Wtorek, 28 czerwca 2016 (15:36)

    M jak miłość. Ola chce uwieść Piotrka

Górecka na wszelkie sposoby stara się uwieść Zduńskiego. Natomiast Tomek odzyskuje zaufanie Asi.

Nieco zestresowany Piotr zaczyna pracę jako asystent Góreckiego. Sytuacji nie ułatwia Janusz Orski, pracownik biznesmena, który miał nadzieję, że to właśnie on zajmie to stanowisko. Mężczyzna robi wszystko, by utrudnić życie Zduńskiemu i jak najszybciej się go pozbyć. Ale za to prawnika mocno wspiera i dopinguje córka Góreckiego, Olga.

Reklama

Jednak dziewczyna nie robi tego bezinteresownie – Piotrek bardzo jej się podoba. Tymczasem biznesmen zleca nowemu asystentowi znalezienie agencji detektywistycznej, która pomoże mu odnaleźć zabójcę jego żony.

Zduński później opowiada o wszystkim Kindze, a ta radzi mu, by skontaktował się w tej sprawie z Tomkiem.

Natomiast Marta przeżywa trudny dzień w pracy. Nie dość, że wszyscy pracownicy są na spotkaniach i sama musi obsługiwać całą kancelarię, to jeszcze Monika zostawia pod jej opieką dziecko.

Kilka godzin później Budzyński robi Wernerowi wymówki – nie chce, by jego żona była obarczana tak wieloma obowiązkami. W czasie rozmowy prawnicy dochodzą do wniosku, że powinni oficjalnie uczynić Martę wspólniczką.

Kinga wciąż jest zaniepokojona zainteresowaniem, jakim Olga obdarza jej męża. Piotrek szykuje niespodziankę, by ją udobruchać – proponuje romantyczną kolację. Wcześniej jednak zwierza się ze swoich zamiarów Góreckiej.

Dziewczyna źle interpretuje jego słowa i jest przekonana, że to właśnie ją prawnik chce zabrać na „nieoficjalną, szaloną randkę”. Jednak wieczorem przekonuje się, jak bardzo się pomyliła. Załamana idzie z Anką do baru i... zaczyna pić.

W tym samym czasie Joanna przez przypadek słyszy rozmowę Tomka i Wojtka – malec jest bardzo zasmucony tym, że Tarnowska i Chodakowski nadal sypiają oddzielnie. Kobieta postanawia ostatecznie przebaczyć ukochanemu i... para spędza ze sobą namiętną noc.

Tymczasem Maria jest zaniepokojona – odbiera głuche telefony i zauważa, że ktoś ją śledzi. W rozmowie z synową wyznaje, że straciła zaufanie do Bilskiego. A później opowiada o swoich zmartwieniach Rogowskiemu. Były mąż proponuje jej natychmiast, by razem z córką się do niego przeprowadziła. Maria zgadza się tylko na to, by Artur zaopiekował się Basią.

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Chwila nieuwagi okazuje się brzemienna w skutkach dla Stefana. Dziadek Basi, zajęty rozmową telefoniczną, traci na ulicy równowagę i upadając, łamie nogę. Lekarz, który zajmuje się w szpitalu... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.