Reklama
  • Wtorek, 1 marca 2016 (13:00)

    M jak miłość. Piotrek nie da się szantażować

Kingę i jej męża prześladuje fatum. Najpierw ich córka o mało nie umarła, a teraz Zduński może zostać oskarżony i stracić prawo do wykonywania zawodu. Uratować go może tylko... brat.

Reklama

Choć od aresztowania Baryckiego (Łukasz Pracki) minęło już trochę czasu, Piotrek (Marcin Mroczek), który podłożył w jego sklepie narkotyki, wcale nie odetchnie z ulgą. Wręcz przeciwnie, będzie miał nowy powód do zmartwienia.

Okaże się, że w tra kcie jego włamania w lokalu była włączona kamera. Teraz taśma z nagraniem znajduje się w rękach bandyty. Mężczyzna spróbuje zastraszyć Zduńskiego:

– Ile jest warte twoje życie i kariera prawnika? Nie jestem chciwy, niech będzie sto tysięcy. Po spotkaniu z szantażystą Piotrek powie o wszystkim żonie (Katarzyna Cichopek) i wyjaśni, że nie zamierza się ugiąć. Woli pójść na policję, przyznać się i ponieść konsekwencje.

Kinga ma świadomość, że to zniszczyłoby całe ich życie. Dlatego w tajemnicy zadzwoni do szwagra (Rafał Mroczek) i poprosi go o pomoc...

Tymczasem Marzenka (Olga Szomańska) przypadkiem znajdzie w rzeczach Andrzejka (Tomasz Oświeciński) zdjęcie Joli (Gabriela Oberbek) z córką. Bez zastanowienia uzna, że narzeczony ją oszukuje. Postanowi jak najszybciej odwiedzić „konkurentkę”.

Na miejscu czeka ją niespodzianka. Okaże się bowiem, że kobieta jest... szwagierką jej ukochanego.

– Gdyby nie Andrzej, nie miałabym co do garnka włożyć. On nikomu nie mówi o naszej sytuacji, bo wstydzi się za swojego brata – powie Jola. – Od razu panią poznałam. Pokazywał mi zdjęcia i cały czas o pani mówi.

Sercowe komplikacje czekają także Marcina (Mikołaj Roznerski). Chodakowski, mimo że spędził z Izą (Adriana Kalska) namiętną noc, nadal nie jest pewien, czy chce z nią być. I choć dziewczyna nie będzie na niego naciskać, zrobi to jej były partner (Tomasz Ciachorowski):

– Nie kochasz jej. A ja tak, i to bardzo. Proszę, nie spotykaj się z nią przez jakiś czas. Zrobię wszystko, by ją odzyskać.

Monika Ustrzycka

Kurier TV

Zobacz również

  • Piotr nosi Olgę na rękach! Niebawem Olga (Katarzyna Grabowska) zadzwoni do Piotra (Marcin Mroczek), po raz kolejny prosząc go o pomoc. Okaże się, że wcześniej wróciła z wyjazdu do Polanicy.... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.