Reklama
  • Poniedziałek, 29 sierpnia 2016 (14:00)

    M jak Miłość . Powrót biologicznego ojca Antka

Do Polski wróci biologiczny ojciec Antka. Czy mężczyzna rozbije małżeństwo Mostowiaków?

Reklama

Jesienią zobaczymy scenę, której Ewa (Dominika Kluźniak) od dawna się obawiała. W jej życiu znów pojawi się Krzysztof (Karol Pocheć). Przed laty, po narodzinach syna (Jakub Jankiewicz), Szefler porzucił rodzinę, wyjechał za granicę i nie utrzymywał z nikim kontaktu. Gdy skończył mu się kontrakt, postanowił wrócić do kraju. Odnalazł bliskich dzięki sms-owi, który kiedyś wysłał mu Antek.

– Wiem, że uzgodniliśmy inaczej, ale skoro on sam o mnie pytał, może mógłbym się z nim zobaczyć – zaproponuje.

Zdenerwowana Mostowiakowa odpowie, że musi się nad tym poważnie zastanowić. Po czym o wizycie byłego partnera opowie mężowi (Kacper Kuszewski). Marek oczywiście nie będzie zachwycony tą sytuacją.

Zasugeruje żonie, że to oni powinni się zobaczyć z Krzy sztofem, zanim pozwolą mu się spotkać z synem. Jakie motywy kierują Szeflerem? Dlaczego nagle przypomniał sobie o Antku? Tego dowiemy się po wakacjach.

Nieporozumienia z byłym partnerem (Robert Moskwa) czekają też Marię (Małgorzata Pieńkowska). Artur niespodziewanie wpadnie do przychodni i zrelacjonuje eksmałżonce swoje ustalenia na temat aresztowania Bilskiego (Zbigniew Stryj).

Wyjaśni, że oskarżono go o działalność w zorganizowanej grupie przestępczej. Rogowskiej się to nie spodoba: – Jakim prawem wtrącasz się w moje sprawy? – zaatakuje go. By uniknąć awantury, lekarz wyjdzie z budynku. Przy- śle jej za to wiadomość: „Cokolwiek się stanie, jestem do twojej dyspozycji. Pamiętaj o tym”.

Kurier TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.