Reklama
  • Czwartek, 25 sierpnia 2016 (13:37)

    M jak miłość. Powrót z Anglii

W nowym sezonie Ula porzuci żywot emigrantki i wróci z Londynu do Grabiny.

Przebywająca w Londynie Ula (Iga Krefft) zadzwoni do Natalki (Marcjanna Lelek). Będzie chciała pochwalić się jej, że jest bardzo szczęśliwa, bo właśnie znalazła dobrą pracę i fajne mieszkanie. W dodatku spotkała chłopaka, w którym się zakochała i z którym bardzo chce ułożyć sobie życie.

Gdy jednak kilka dni później niespodziewanie pojawi się w Grabinie, nie będzie chciała zdradzić, co sprawiło, że podjęła decyzję o powrocie do kraju. Myśl, że siostra wciąż czuje coś do Franka (Piotr Nerlewski) i że postanowiła o niego walczyć, nie będzie dawała Natalce spokoju...

Reklama

Zamieszkają razem?

Franek (Piotr Nerlewski) zaproponuje Natalii (Marcjanna Lelek), żeby przeprowadziła się razem z córeczką do leśniczówki. Nic nie wie o zamiarach dziewczyny, która niedawno postanowiła wyjechać z Grabiny do szkoły policyjnej.

Będzie niepocieszony, gdy ukochana odmówi mu, tłumacząc, że powinni dać sobie jeszcze trochę czasu, zanim zamieszkają ze sobą. Natalka nie przyzna się Zarzyckiemu, że ma zupełnie inne plany na przyszłość!

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Piotr nosi Olgę na rękach! Niebawem Olga (Katarzyna Grabowska) zadzwoni do Piotra (Marcin Mroczek), po raz kolejny prosząc go o pomoc. Okaże się, że wcześniej wróciła z wyjazdu do Polanicy.... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.