Reklama
  • Piątek, 12 sierpnia 2016 (13:05)

    M jak miłość. Rodzinne zamieszanie

W nowym sezonie Antek wreszcie pozna swego biologicznego tatę... W roli Krzysztofa zobaczymy Karola Pochecia.

Dręczące Ewę (Dominika Kluźniak) przeczucie, że biologiczny ojciec Antka (Kuba Jankiewicz) będzie kiedyś chciał spotkać się synem, w końcu się sprawdzi! Po wakacjach w jej życiu znów pojawi się Krzysztof (Karol Pocheć), który porzucił ją i wyjechał na Zachód zaraz po narodzinach dziecka. Teraz, po powrocie do Polski, postanowi wreszcie poznać Antka. Czy zechce również... odzyskać Ewę?

Prezent dla syna

Kiedy Ewa zobaczy czekającego na nią przed uczelnią Krzysztofa, od razu zda sobie sprawę, że będzie musiała stawić czoło poważnym problemom. – Nie było mnie w kraju, niedawno skończył mi się kontrakt – usłyszy na powitanie.

Reklama

– Znalazłem w starej komórce wiadomość od ciebie... – powie Krzysztof i poda Ewie telefon z smsem, który jakiś czas temu wysłał mu, podszywając się pod matkę, Antek. – Musimy porozmawiać, chodź, tu obok jest kawiarnia – westchnie Ewa.

– Myślisz, że on to wysłał? – zapyta byłą żonę Szefler, a ona odpowie mu, że jest tego na sto procent pewna. – Pytał o ciebie – doda po chwili namysłu i szybko zmieni temat.

– Wróciłeś na stałe? – zagai. Dowie się, że Krzysztof będzie prowadził w kraju kursy pilotażu. W pewnej chwili Szefler sięgnie do torby i wyjmie z niej ładnie opakowaną paczkę. – To prezent dla Antka – wytłumaczy Ewie, po czym zada jej pytanie, którego bardzo się obawiała.

– Wiem, że uzgodniliśmy inaczej, ale skoro Antek sam o mnie pytał, może mógłbym się z nim zobaczyć? – usłyszy matka chłopca i szybko rzuci, że to nie jest najlepszy moment, po czym wybiegnie z kawiarni, zostawiając paczuszkę dla syna na stoliku.

Ostra reakcja

– Pytał o niego... Chce się z nim spotkać, ale się nie zgodziłam – powie później Ewa Markowi (Kacper Kuszewski). Mostowiak bardzo się zdenerwuje, kiedy jego rozmowę z żoną przerwie dźwięk przychodzącego smsa. – Nie wzięłam prezentu dla Antka. Krzysiek pyta, czy mógłby mu go przekazać osobiście – Ewa streści mężowi otrzymaną wiadomość.

– Nie musisz się na to zgadzać, nie jesteś mu nic winna – Marek ostro zareaguje na jej słowa, nie kryjąc, iż jest wściekły na Krzysztofa, że tak nagle przypomniał sobie o rodzinie, którą przecież porzucił. Kilka dni później Ewa znów zobaczy się z ojcem Antka i odbierze od niego prezent dla chłopca.

Krzyśkowi uda się ją przekonać, by pozwoliła mu porozmawiać z synem. Zanim jednak dojdzie do jego pierwszego spotkania z Antkiem, będzie musiał poznać... Marka. Czy Szefler obieca Mostowiakowi, że nie zrobi nic, co mogłoby zniszczyć jego rodzinę?

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.