Reklama
  • Czwartek, 21 lipca 2016 (13:05)

    M jak miłość. Ślub Asi i Tomka pod znakiem zapytania

Krążą plotki, że małżeńskie plany Joanny i Tomka ulegną zmianie z powodu nowego bohatera o twarzy Jana Wieczorkowskiego. Tarnowska nie będzie mogła mu się oprzeć?

W odcinkach przed wakacyjną przerwą Asia (Barbara Kurdej- Szatan) niemal zerwała zaręczyny z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk). Powód? Narzeczony bardzo długo ukrywał przed nią, że ma dziecko z Agnieszką (Magdalena Walach). Para wyjaśniła sobie jednak wszelkie nieporozumienia i nic już nie stoi na przeszkodzie, by ruszyli z przygotowaniami do ceremonii. Ale wygląda na to, iż szczęście nie jest im pisane.

W premierowej odsłonie pojawi się bowiem nowy bohater, w którego wcieli się Jan Wieczor kowski. Niestety, szczegóły trzymane są w tajemnicy. Wiadomo tylko, że Chodakowski poprosi mężczyznę, żeby został świadkiem na ślubie.

Reklama

Według sensacyjnych doniesień, Tarnowska nie pozostanie obojętna na wdzięki czarującego przystojniaka. A co więcej powierniczką Asi zostanie Olszewska. To właśnie z jej ust padnie złowieszcza przestroga: – Myślę, że lepiej będzie, jeśli Tomek o niczym się nie dowie. Czy rzeczywiście będziemy świadkami romansu?

W grę wchodzi także sekret z przeszłości. Jedno jest pewne, wiernych fanów ucieszą te zawirowania sercowe, ponieważ od dawna liczą na to, iż Tomek wreszcie stworzy rodzinę z Agnieszką i ich córeczką.

Natomiast Natalka (Marcjanna Lelek) podążając za marzeniami, postanowi zostać policjantką. Porzuci więc studia na wydziale leśnictwa.

Podobno Marek (Kacper Kuszewski) będzie zdruzgotany decyzją córki. A jak zareaguje na ten pomysł Franek (Piotr Nerlewski)?

MP

Kurier TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.