Reklama
  • Poniedziałek, 13 czerwca 2016 (11:35)

    M jak miłość. Sposób na kobiety

Całkiem przypadkowo Wojtuś (Felek Matecki) usłyszy, jak Andrzejek (Tomasz Oświeciński) mówi do obrażonej na niego Marzenki (Olga Szomańska), że wie, jak udobruchać rozgniewaną kobietę. Kiedy chłopak zostanie sam na sam z Lisieckim, zapyta go wprost, co trzeba zrobić, by przeprosić dziewczynę.

– Mówił pan, że ma sposób, żeby Marzenka przestała się na pana gniewać – stwierdzi tonem nieznoszącym sprzeciwu. Andrzejek uśmiechnie się i powie, że w kontaktach z kobietami nie należy kombinować.

Reklama

– Trzeba działać, bo kobiety lubią zdecydowanych facetów – doda, ale Wojtka ta odpowiedź nie usatysfakcjonuje. Andrzejek, czując, że chłopiec nie da mu spokoju, zdradzi mu w końcu swój sposób na dziewczyny. – Najważniejsze to się nie poddawać, wytrwałość to klucz do sukcesu!

Poróżnieni bracia

Tego się można było spodziewać! Antek (Kuba Jankiewicz) będzie miał pretensje do Marka (Kacper Kuszewski), że za występek, którego dopuścił się razem z Mateuszem (Krystian Domagała), tylko jego spotkała kara. To on trafił do nowej klasy, musiał zostawić brata i kumpli, z którymi był zżyty... Antek nie wytrzyma i powie Markowi, co o tym myśli, nie zważając ani na słowa, ani na ton. – To było przegięcie! Dlaczego tak się odezwałeś do ojca? – zapyta go Mateusz, po czym nazwie dupkiem.

– Goń się – usłyszy w odpowiedzi. – Nie gadam z tobą, palancie – krzyknie Antek, wypowiadając tym samym Mateuszowi wojnę. Tymczasem Marek, po przemyśleniu swojej rozmowy z synem Ewy (Dominika Kluźniak), stwierdzi, że chłopak miał trochę racji, zarzucając mu niesprawiedliwość...

Nieudana zasadzka

Chcąc dopaść kłusowników i ukarać ich za wycinkę dębów, Franek (Piotr Nerlewski) postanowi zastawić na nich pułapkę. – Złodzieje z całą pewnością wrócą po drewno. Będą próbowali je wywieźć – powie Staszkowi (Sławomir Holland) i poprosi policjanta o pomoc, tłumacząc, że jest szansa na złapanie kłusowników na gorącym uczynku. Zarzycki nie będzie wiedział, że Gliński (Grzegorz Kucias) przejrzał jego plany.

– Na wywózkę drzewa na razie nie ma szans – stwierdzi Gliński i przekona Marczaka (Jarosław Gruda), by zwrócili pieniądze zleceniodawcy. Po kilku dniach obserwacji Franek zorientuje się, że w zasadzkę nikt się nie złapie. – Wiedzą, że obserwujemy to miejsce, ale jak znam życie, przyczają się na chwilę, a potem znowu się zacznie – Zarzycki nie podda się jednak i nie zrezygnuje ze swego pomysłu.

Zemsta Kisielowej

Swoją niezapowiedzianą wizytą Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) przeszkodzi Lucjanowi (Witold Pyrkosz) w jedzeniu obiadu. Okaże się, że Zofia przyszła do Mostowiaków, by podzielić się z nimi najnowszymi wiadomościami na temat... Zarzyckiej (Jowita Budnik).

– Nakupowała frykasów i słowo do słowa wyciągnęłam od niej, że będzie miała dziś gości na kolacji. Marka i Ewę! – zakończy swą opowieść sklepowa i ni z tego ni z owego zapyta: – Zaręczyny będą, czy może Natalka znów jest w ciąży? Lucjan spojrzy na Kisielową spode łba.

– Daj ty mi spokój, kobieto! Nawet gdybym wiedział, nie rozmawiałbym o tym z największą plotkarą we wsi. Jesteś szybsza niż internet! – nie wytrzyma. Urażona tymi słowami Zofia sięgnie po solniczkę i, gdy Lucjan na chwilę się odwróci, wsypie jej zawartość do jego zupy.

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Piotr nosi Olgę na rękach! Niebawem Olga (Katarzyna Grabowska) zadzwoni do Piotra (Marcin Mroczek), po raz kolejny prosząc go o pomoc. Okaże się, że wcześniej wróciła z wyjazdu do Polanicy.... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.