Reklama
  • Piątek, 20 maja 2016 (13:05)

    M jak miłość. Streszczenie odcinków serialu

Reklama

Odc. 1222: Asia powoli dochodzi do siebie po wypadku samochodowym. Ale lekarz informuje Tomka, że dziewczyna cierpi na depresję. Oprócz ukochanego odwiedzają ją w szpitalu także Wojtek i Zosia. Wpada też jej ojciec, który próbuje wytłumaczyć córce postępowanie Chodakowskiego. Natomiast Joanna żąda, by Tomek wreszcie wyjawił dzieciom całą prawdę.

Odc. 1223: Natalka mówi Markowi i Ewie, że mama Franka zaprosiła ich na kolację. Ponieważ dziewczyna bardzo stresuje się tym wydarzeniem, Mostowiak zaczyna podejrzewać, że córka znowu jest w ciąży. Tymczasem Asia wychodzi ze szpitala, ale nie zamierza wrócić do domu Chodakowskiego – postanawia zamieszkać u ojca. Tomek namawia ją, by na okres ferii wyjechała z Wojtkiem do siedliska.

Odc. 1224: W Grabinie pojawia się była narzeczona Franka, Justyna. Początkowo leśnik nie chce z nią rozmawiać, ale w końcu dochodzi do pojednania i spotkania we trójkę, z Natalią. Szybko okazuje się, że dziewczyna postanowiła wrócić do Grabiny na stałe.

Odc. 1225: Młodzi Mostowiakowie zauważają, że ich synowie ciągle się kłócą. Zaczynają więc się zastanawiać, czy rozdzielenie chłopców w szkole było dobrym pomysłem. Ewa wyznaje mężowi, że rok temu odezwał się do niej były mąż i prosił ją o kontakt z Antkiem, ale ona nie zgodziła się na spotkanie.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.