Reklama
  • Poniedziałek, 13 czerwca 2016 (11:00)

    M jak miłość. Szczęśliwy finał u Asi i Tomka!

Mamy fantastyczną wiadomość dla fanów związku Asi i Tomka: w finale sezonu nastąpi oczekiwany happy end!

Reklama

Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) będzie dwoił się i troił, żeby odzyskać zaufanie Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Spróbuje sprawić, by w końcu wybaczyła mu nielojalność, a konkretnie nieprzyznanie się i ukrywanie tego, że to on jest ojcem Helenki (Oleńka Trojanowska), czyli córeczki Agnieszki (Magdalena Walach).

Osobno w nocy

Gdy któregoś dnia Tarnowska poskarży się Tomkowi, że ma w pracy problemy, bo wpisała do grafiku na jedną godzinę aż dwie grupy, on natychmiast zaproponuje jej swoją pomoc. Po prostu jedną z grup dzieciaków osobiście będzie uczył zasad bezpieczeństwa na drodze. – Ja zrobiłbym dla ciebie wszystko – wyzna Chodakowski.

– Żeby znów było tak, jak kiedyś. I już sam nie wiem, jak cię przebłagać, przeprosić... Asia oczywiście dostrzeże, jak bardzo Chodakowski się dla niej stara, ale noce wciąż będą spędzali osobno – ona w dużym małżeńskim łóżku sypialni, a on na kanapie w salonie. Nie ujdzie to uwadze niesłychanie rezolutnego Wojtusia (Felek Matecki), który nie zdoła ukryć przed rodzicami, jak bardzo go to smuci.

– Widzę, że nadal śpisz na kanapie – stwierdzi bystrzak. – Joasia wciąż jest na ciebie zła, prawda? Czyli sofa to jest taki twój jeżyk, prawda? – Proszę? – zapyta Tomek. – W przedszkolu, jak ktoś narozrabiał, to musiał siedzieć na jeżyku – wyjaśni rzeczowo chłopczyk.

Zosia zaakceptuje siostrę

Tymczasem Agnieszka zdradzi Tomkowi, że Zosia (Julia Wróblewska) w końcu przełamała się i poprosiła ją o zdjęcie siostry. Olszewska zgodzi się także zaopiekować przez kilka godzin Wojtkiem – w czasie, gdy Tomek pójdzie na spotkanie z Piotrkiem (Marcin Mroczek) w sprawie Góreckiego (Wojciech Wysocki).

Poza tym – widząc, jak bardzo Chodakowskiemu zależy na Asi – postanowi skończyć wreszcie z marzeniami o swoim „eks”. A Tarnowska w końcu wybaczy Tomkowi. – Wiesz, to trochę bez sensu, że we własnym mieszkaniu tak męczysz się na jeżyku – powie, po czym spędzi z ukochanym namiętną noc.

Świat Seriali

Zobacz również

  • Piotr nosi Olgę na rękach! Niebawem Olga (Katarzyna Grabowska) zadzwoni do Piotra (Marcin Mroczek), po raz kolejny prosząc go o pomoc. Okaże się, że wcześniej wróciła z wyjazdu do Polanicy.... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.