Reklama
  • Wtorek, 2 sierpnia 2016 (11:05)

    M jak miłość. W końcu będziesz mój!

Olga nie zamierza odpuścić. Zrobi wszystko, by zdobyć mężczyznę, w którym się zakochała.

Córka Góreckiego (Katarzyna Grabowska) nadal nie przyjmuje do wiadomości, że jej wybranek jest szczęśliwy i nie zamierza się rozwodzić z żoną (Katarzyna Cichopek). W premierowych odcinkach po wakacjach zobaczymy, że dziewczyna snuje coraz śmielsze plany uwiedzenia Zduńskiego.

Zacznie od rzucania zalotnych spojrzeń, czułych słówek, przesyłania mu buziaków. Kiedy delikatny flirt nie zadziała, nastolatka postanowi posunąć się dalej. Co wymyśli zakochana panna? Czy w próbie rozbicia małżeństwa Piotrka zdoła jej przeszkodzić ojciec? Górecki (Wojciech Wysocki) dość szybko zauważy, co wyprawia jego córka i... przeprosi za nią Zduńskiego: – Obiecuję, że w końcu się za nią wezmę. Dziękuję, że znosi pan to z takim spokojem.

Reklama

Jednak biznesmen nie zdąży zainterweniować, bo Górecka wyzna Piotrkowi miłość. A chwilę później zacznie go całować. Prawnik spróbuje ją od siebie odsunąć, ale zanim mu się to uda, para zostanie przyłapana. Czy to Kinga będzie świadkiem czułości?

Kurier TV

Zobacz również

  • Piotr nosi Olgę na rękach! Niebawem Olga (Katarzyna Grabowska) zadzwoni do Piotra (Marcin Mroczek), po raz kolejny prosząc go o pomoc. Okaże się, że wcześniej wróciła z wyjazdu do Polanicy.... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.