Reklama
  • Piątek, 7 października 2016 (13:05)

    M jak miłość. Wspólne problemy

Ciężka choroba Helenki na nowo zbliży do siebie Agnieszkę i Tomka. A Asia i Jacek będą w tym czasie w Austrii...

Gdy Helenka (Oleńka Trojanowska) ciężko zachoruje, Asi (Barbara Kurdej-Szatan) nie będzie przy Chodakowskim (Andrzej Młynarczyk). Pech sprawi, że akurat w tym samym czasie lekarz z kliniki w Austrii poinformuje ją, że jej ojciec Adam (Juliusz Warunek) przeszedł tam operację, po której doszło do komplikacji i Tarnowski jest w stanie śpiączki farmakologicznej. Na wieść o tym Jacek (Jan Wieczorkowski) od razu zaproponuje, że dziewczyna może polecieć do Wiednia razem z nim – jego firmowym samolotem.

Odwołany wyjazd

Choć Joasia wcale nie będzie tym pomysłem zachwycona, bo nie polubiła Jacka, w rezultacie przyjmie jego wspaniałomyślną propozycję. A Chodakowski obieca ukochanej, że dołączy do niej kilka dni później. Nie będzie mógł od razu polecieć razem z nią ze względu na swoje zobowiązania zawodowe. Niestety, ostatecznie jego plan spali na panewce, bo Olszewska (Magdalena Walach) przekaże mu alarmującą wiadomość, że Helenka cierpi na niewydolność oddechową. Z tego powodu policjant postanowi zostać z córką w kraju.

Opinia pediatry

Reklama

Fatalną diagnozę postawi Karol, pediatra Helenki, który od jakiegoś czasu jest obecny nie tylko w życiu dziewczynki, ale także jej mamy. Przypomnijmy, że niedawno Olszewska zwierzyła się Joasi i Tomkowi, że umawia się na randki z lekarzem córeczki. Widzowie „M jak miłość” poznają go i po raz pierwszy zobaczą dopiero w 1240. odcinku sagi rodu Mostowiaków. W roli Karola wystąpi 31-letni absolwent krakowskiej PWST Tomasz Nosiński (w tym sezonie znalazł się także w obsadzie nowego serialu TVP 2 pt. „Artyści”).

Miłość jej życia

Stan Tarnowskiego będzie poprawiał się z dnia na dzień, natomiast u Helenki lekarze zaczną podejrzewać groźną śródmiąższową chorobę płuc, o czym Tomek poinformuje Asię przez telefon. Karol po konsylium oceni, że mała – choć może spędzić w szpitalu nawet kilka tygodni – ma szansę na dalsze normalne życie. Załamana Olszewska będzie gotowa czuwać przy córce non stop. Tymczasem Karol od razu zauważy bliskość Olszewskiej oraz Tomka.

Przypadkiem usłyszy też, jak pani prokurator wyznaje, że to właśnie Chodakowski był największą miłością jej życia… Jak rozstanie w przełomowym momencie życia wpłynie na związek Joasi i Tomka? Czy choroba Helenki i wspólny problem z Agnieszką ponownie pchną policjanta w ramiona Olszewskiej?

Świat Seriali

Zobacz również

  • Piotr nosi Olgę na rękach! Niebawem Olga (Katarzyna Grabowska) zadzwoni do Piotra (Marcin Mroczek), po raz kolejny prosząc go o pomoc. Okaże się, że wcześniej wróciła z wyjazdu do Polanicy.... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.