Reklama
  • Piątek, 30 września 2016 (13:05)

    M jak miłość. Wyznanie po latach

Iza po rozmowie z biznesmenem w końcu przestanie czuć się winna. Zaś Maria spotka się z Robertem i spróbuje wybaczyć mu kłamstwa.

Wreszcie dojdzie do spotkania Lewińskiej i Góreckiego (Adriana Kalska, Wojciech Wysocki). Biznesmen od razu poprosi, by dziewczyna wróciła myślami do tragedii sprzed lat: – Niech mi pani opowie wszystko, co pamięta – zaproponuje.

Izie trudno będzie zapanować nad łzami: – To już niczego nie zmieni, ale chcę, żeby pan wiedział, że jest mi strasznie przykro – wyszepcze.

Reklama

– Była pani dzieckiem, widziała wypadek, czyjąś śmierć. A potem została z tym wszystkim sama – odpowie jej ze zrozumieniem przedsiębiorca, a chwilę później… zasłabnie. Okaże się, że Górecki ma kłopoty z sercem.

Niestety, wkrótce biznesmen będzie musiał zmierzyć się z kolejnymi problemami. Jego córka (Katarzyna Grabowska) zakochała się w Piotrku (Marcin Mroczek) i nie chce przyjąć do wiadomości, że mężczyzna jest szczęśliwie żonaty.

Gdy Zduński po raz kolejny spróbuje ostudzić jej miłosne zapędy, Olga wyzna mu: – Kocham cię. Nie wiem, co z tym zrobisz, ale zakochałam się w tobie na śmierć i życie! Do czego posunie się szalona nastolatka, by go zdobyć? I jak na to zareaguje jej ojciec?

Maria (Małgorzata Pieńkowska) również spotka się z ukochanym mężczyzną. Pojedzie odwiedzić Roberta (Zbigniew Stryj) w więzieniu. Bilski pierwszy zacznie rozmowę: – Wiele razy chciałem ci powiedzieć prawdę, ale nie mogłem się na to zdobyć.

Za bardzo się bałem, że cię stracę – zadeklaruje, po czym doda: – Widzisz, człowiek zakochany zachowuje się nieracjonalnie. Ubzdurałem sobie, że mogę zerwać z przeszłością. Nigdy nikogo nie kochałem tak, jak ciebie. Rogowska przez dłuższy czas będzie milczeć, po czym odpowie: – Chcę wierzyć, że tym razem mówisz prawdę.

Tymczasem Asia (Barbara Kurdej-Szatan) zdobędzie wymarzoną ślubną suknię. Podczas przymiarki przez przypadek zobaczy ją Tomek (Andrzej Młynarczyk). Czy ta „wpadka” przyniesie narzeczonym pecha?

Z kolei Agnieszka (Magdalena Wa lach) dostanie awans. Szczęśliwa, od razu zaprosi Tarnowską i Choda kowskiego na uroczysty obiad. A przy okazji będzie dla nich miała kolejną dobrą wiadomość.

MU

Kurier TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.