Reklama
  • Czwartek, 29 września 2016 (10:38)

    M jak miłość. Zaloty Olgi i prezent Tomka

Górecka niespodziewanie wyzna miłość Piotrkowi, a Joasia wyznaczy wreszcie datę ślubu z Tomkiem. Obie będą jednak musiały stoczyć ciężką walkę o własne szczęście...

Reklama

Piotrek (Marcin Mroczek) zacznie się zastanawiać, co zrobić, by zniechęcić do siebie córkę szefa, która coraz śmielej będzie sobie względem niego poczynać.

Skradziony Zduńskiemu przez Olgę (Katarzyna Grabowska) pocałunek okaże się pierwszym punktem szalonego planu nastolatki, żeby uwieść Piotra i... zaciągnąć go do łóżka.

Niechciane uczucie

Zduński, choć zaloty Olgi będą miło łechtać jego męską próżność, stanowczo zaprotestuje, gdy dziewczyna zacznie go traktować jak członka najbliższej rodziny i powtarzać, że ma nadzieję, iż zawsze będą razem.

– Lepiej się do mnie nie przywiązuj. Musisz zrozumieć, że nigdy nie będziemy rodziną – powie jej. Olga nie da za wygraną i zapowie, że nie ma najmniejszego zamiaru rezygnować z walki o niego. – Zakochałam się w tobie! Na całego, na śmierć i życie – wyszepcze niespodziewanie, a jej wyznanie sprawi, że Zduński wpadnie w panikę i nie będzie w stanie wydusić z siebie słowa.

Dopiero po chwili uzmysłowi sobie, że może wpakować się w poważne tarapaty, jeśli Kinga (Katarzyna Cichopek) dowie się o uczuciu, jakim darzy go Olga. Czy zdecyduje się odejść z pracy u Góreckiego (Wojciech Wysocki), by w ten sposób odseparować się od natrętki i uratować małżeństwo?

Zagrożona miłość

Tymczasem Tomek (Andrzej Młynarczyk) zapragnie jak najszybciej zalegalizować związek z Joanną (Barbara Kurdej-Szatan), zwłaszcza że podczas kolacji u Agnieszki (Magdalena Walach) dowie się, że matka jego córeczki już o nim zapomniała i zaczęła spotykać się z lekarzem Helenki.

Chodakowski usłyszy od Wojtka (Felek Matecki), że Asia dawno upatrzyła sobie ślubną kreację i... kupi jej wymarzoną suknię. Wręczając Tarnowskiej pięknie zapakowany prezent, poprosi, by wyznaczyli datę ślubu i zaproponuje, aby pobrali się pod koniec lata.

Wzruszona Joanna zgodzi się na to, nie kryjąc, że wreszcie jest naprawdę szczęśliwa... Niestety – ani ona, ani Tomek nie będą przypuszczali, że wkrótce mężczyzna, który nagle pojawi się w ich życiu, poważnie zagrozi ich miłości!

A.IM

Z

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.