Reklama
  • Poniedziałek, 13 czerwca 2016 (11:35)

    M jak miłość. Życzenie Joanny

Odc. 1223 Joanna poprosi Tomka, by powiedział Wojtkowi i Zosi, że Helenka jest ich siostrą.

Choć Tomek (Andrzej Młynarczyk) będzie błagać Joasię (Barbara Kurdej-Szatan) o przebaczenie, Tarnowska postanowi, że po wyjściu ze szpitala nie wróci do mieszkania Chodakowskiego. – Nie umiałabym chyba bez was żyć, ale nie wiem, co zrobię. Już nigdy nie będzie tak, jak było – powie Tomkowi i poprosi go, aby porozmawiał z Wojtusiem (Felek Matecki) i Zosią (Julia Wróblewska) i wyznał im, że Helenka jest ich siostrą.

Reklama

– Oni nie rozumieją, co się stało, ale czują, że coś jest nie tak – stwierdzi. Tomek przedyskutuje tę sprawę z... Agnieszką (Magdalena Walach), która, choć nie od razu, uzna, że faktycznie powinien powiedzieć dzieciom prawdę. Wojtek z wielką radością przyjmie informację, że ma młodszą siostrzyczkę, ale Zosia będzie na ojca wściekła. – To przecież wywróci nasze życie do góry nogami! – wykrzyczy Tomkowi prosto w twarz, po czym doda, że na miejscu Joasi nie wybaczyłaby mu za nic w świecie. Tymczasem wciąż leżącą w szpitalu Tarnowską odwiedzi Agnieszka.

– Chcę wrócić z Helenką do Szczecina – powie i obieca, że ograniczy swoje kontakty z Tomkiem do minimum. – Muszę to zrobić, bo inaczej wszyscy zwariujemy. On nie może być pełnoetatowym ojcem na dwa domy – zakończy.

Kiedy wreszcie Joanna będzie mogła opuścić szpital, Chodakowski zaproponuje jej, by – skoro nie chce wrócić do domu – pojechała z Wojtusiem do Grabiny. Tarnowska zgodzi się spędzić trochę czasu w siedlisku...

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Chwila nieuwagi okazuje się brzemienna w skutkach dla Stefana. Dziadek Basi, zajęty rozmową telefoniczną, traci na ulicy równowagę i upadając, łamie nogę. Lekarz, który zajmuje się w szpitalu... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.